Lagy v gammě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |€}aĐ, 22/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |€}aĐ

    |€}aĐ User

  2. Zafod

    Zafod User

  3. |€}aĐ

    |€}aĐ User

    1. V bráně gamma se mi 2x vyskytl lag a vybouchnul a žádám o náhrádu brány a život
    ukázka z brány beta (všichni sibeloni v rohu a mé fps a mem)
    http://www.ulozisko.sk/692834/dukaz_pro_adminy_fps_a_mem.jpg
    2. http://www.bandwidthplace.com/speedtest-results/?res=53f8433d090123.45416693-21126776&source=copy , http://www.speedtest.net/my-result/3707902847
    3. Java 7.0.600
    4. Adobe Flash Player 14 ActiveX 14.0.0.145 a Adobe Flash Player 14 Plugin 14.0.0.179
    5. Mozila Firefox 32bit
    6. [​IMG] 60764444 CZ1
     
    Naposledy upraveno: 23/8/14
  4. inač nabuduce ked budeš točit nejakú tu bránu tak ti odporučam si dat lode na nizku grafiku stíhačky a pozadie samozrejme vypnuť.ja nemam nejak extra vykonný pc ale keď toto spravíš čo som ti písal tak bi sa mal dat bránu na 100% ja brány točím tak ako som písal všetko na najnižšom a dám ju ako nič(inač tiež bi nebolo od veci občas prečistiť ccleanerom :) ) Link:http://sk.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=3840
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    |€}aĐ testy treba robiť na server Nuremberg (prípadne Franfurt ak nie je na výber Nuremberg), nie na vsetín, to má nulovú výpovednú hodnotu.

    Nehovoriac o tom, že FPS v klude pri NPC v rohu a FPS ak vletíš do zhluku 80 ks NPC je trošku rozdiel, kludne si mohol len zle točiť alebo ťahať, vletel si medzi NPC a bolo po životoch.

    Stále inak platí, že preverovanie strát brán rieši systém. Píšem jazyku, kt. nerozumieš? My môžeme len došetriť čo sa stalo a ako sa tomu vyvarovať.
     
  6. |€}aĐ

    |€}aĐ User

    http://www.speedtest.net/my-result/3710258359 tak tady je to na ten nuremberg

    no já to kamikadzil čistě jenom vk sem točil u těch kristalinu sem vždy schital 1 ránu hodil sem ish vlastnosti na eagisovi kdyby náhodou a kami no a vlastně se mi to asi po 4 když sem tohle udělal sem čekal na kristaliny asi 20 sekund a byly kousek odemě tak sem přez minimapu hodil cestu co nejdál od nich a než když sem už chtěl hodit relog tak se mi napsalo že sem byl zničen.
    a u kristalonech sem tečil na x3 pod promerkem pomalu sem ani neschytával rány jen začátek byl trochu ostřejší ale když se mi podařilo dát kristalony k sobě tak sem neměl problém točit a u 6 nebo 7 zabitého kristalona se mi to laglo točím točím a vidím minimapu že kristaloni stojí namístě asi po 5 sekundách se mi to odlaglo ale hned jak sem si toho všiml cca 3 sekundy tak sem přez minimapu naklikl vzdálený bod a dal relog a zase mi to napsalo byl sem zničen kristalonem
     
    Naposledy upraveno: 24/8/14
  7. Kubino

    Kubino Guest

    |€}aĐ a ping test? Neviem čo to máte vo zvyku dávať neúplné odpovede.

    Máme tu zdroj problému, to si kde videl v bráne dávať relog? To sa potom nediv, že ťa NPC zničí, si pozri parametre NPC v bráne gamma, sú podstatne silnejšie ako na mape, t.j. stačí ich pár na to, aby ťa zostrelil za pár sekúnd.
     
  8. |€}aĐ

    |€}aĐ User

  9. Kubino

    Kubino Guest

    |€}aĐ ja som to čítal len stále nechápem aký má význam dávať relog počas hrania? Kto vás toto učí. Je jedno, čo sa dialo predtým, relog v bráne = smrť. Inak prečo si to spravil to tam stále nevidím lebo si to tam ani nenapísal. Nepovedz mi, že kvôli lagu, pri lagu sa správa úplne inak ako to, že to relognem :)

    Ja chcem od teba ping test, tak to prosím ťa už sprav - http://www.pingtest.net/
     
  10. |€}aĐ

    |€}aĐ User

    [​IMG]

    relog sem dal jenom jednou a to u kristalonech u mk sem byl dřív mrtvý než sem dal relog ale já relog dávám tak že když chytnu lag tak v minimapě kliknu n nějaký vzdálený bod a hodím relog
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    |€}aĐ to je ale tvoja vec ako čo robíš, bohužiaľ relog môžeš robiť tak na mape, nie v bráne. Potom sa nemôžeš diviť, že stratíš život. Relog lag nevyrieši.

    Btw. tu vidíme, že aj keď "sedíš pri" rozvodni nevie ti zmerať packety takže niečo nie je v poriadku. Doporučujem pozrieť pluginy javy v prehliadači, či je všetko ok. Ale budeš nám tvrdiť, že u teba je všetko ok.
     
  12. raikou243

    raikou243 User

    Relog v bráně lze udělat. Stačí pouze kliknout na mapu a rychle vykřížkovat a zapnout znova. Jenže je to dost riskantní, protože někdy člověk má smůlu a zapíná se DO dlouho. Musel jsem to několikrát použít kvůli PET bugu s opravovacím mechanizmem (už je opraven :) ). To jen k relogu v bráně.

    Jinak co se týče ''unabled to test packet loss'' tak by ti stránka měla zahlásit kde je problém. Překontroluj Javu (a to ne tu v počítači ale tu v prohlížeči tj. doplněk)
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    raikou243 nevšimol som si, že som niekde písal, že to nejde. Ide skôr len o to, že v bráne sa to robiť neodporúča, brána nie je ako obyčajná hracia mapa. Hráči robia voloviny a potom žiadajú navrátenie životov, je zaujímavé, že ja som nikdy taký problém nemal. Samozrejme lag v bráne bol avšak odletel som pomocou minimapy a buď som prežil alebo nie. Zaseknutý mechanizmus? Hádam to do dokončenia vlny počká nie.
     
  14. raikou243

    raikou243 User

    No, pardon za OT ale jen abych to uvedl na pravou míru: chyba se týkala mechanizmu kaminy a nikoli opravovacího mechanizmu. Prostě se PET zasekl a to tlačítko nefungovalo. Relog to vyřešil :) (brány dělám právě s kaminou). Někdy se mi to takhle seklo i když PETovi došlo palivo.
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Nepísal som o konkrétnom mechanizme takže je jedno aký to bol, svet sa predsa nezrúti že dokončím vlnu iba s loďou, alebo? :)

    Relog robí hráč na svoje vlastné riziko, neviem kde kto videl vypínať hru počas hry krížikom, to ako keby PC vypínate vytrhnutím kábla zo zásuvky (je to možné ale pri zapnutí bude prebiehať sken diskov z dôvodu dočasných dát). Áno, aj ja to robím keď sa niekde zaseknem, ale hovorím, nejdem potom hádzať vinu zo strateného života na niekoho iného ak ešte k tomu nemám ani v poriadku spojenie.
     
  16. raikou243

    raikou243 User

    S tím souhlasím. A ještě - během vypínání PC přes vypnutí proudu je jedno mnohem větší riziko. Pokud máš mechanický HDD (tj. nemáš SSD) tak se můžou špatně zaparkovat hlavy a rozrýt plochu na které jsou uložená data :). Ale to je jedno

    Též nemám potřebu na někoho ukazovat prstem, že může za ztrátu života. Prostě pokud ztratím život, budu opatrnější a vypnu něco z internetu atd. ;)
     
  17. |€}aĐ

    |€}aĐ User

    ale moje otázka zněla jesli dostanu zpět bránu gamma ne jestli mám v pořádku počítač a připojení dosud sem žádnou bránu nedostal
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    |€}aĐ A odpověď zněla že ztráty bran prověřuje systém, pokud se ti brána nevrátí, zřejmě nenastala chyba ze strany hry a BP, ale u tebe, popř. někde na trase, s čímž BP nemá co udělat a máš bohužel smůlu. Tady se ti maximálně můžeme pokusit pomoci zjistit příčinu problému, případně poradit co udělat aby se to už neopakovalo nebo alespoň v menší míře a na co si dát pozor. Nic více tu udělat nemůžeme.
     
  19. raikou243

    raikou243 User

    Bránu buďto dostaneš nebo nedostaneš. Verdikt se dozvíš nejpozději po 48h od ztráty brány. Jedeš na Wi-Fi nebo kabelem? Wifi může ''zahaprovat'' - při běžném surfování to pocítíš jako mírně pomalejší načtení stránky, v GG i ztrátou života. Doporučuju si natáhnout kabel, pokud máš wifi (alespoň do doby, než se pořádně naučíš točit přes minimapu a obecně prostě dělání GG)
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    raikou243 hráč na prvej stránke písal, že používa kábel a je 200m od rozvodne, písal to ako argument, že u neho je všetko OK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.