Lagy v hadesce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Deaglle, 21/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Deaglle

    Deaglle User

    Zdravim, když jsem před chvílí dělali se skupinou hadesku 3. fázi, tak jsme měli tak nehorázná lagy a všechny nás tam zničili. Takže tímto žádám o návrácení brány hades. Děkuji.
     
  2. Deaglle, na základe toho, že som tam bol s tebou a všetci nemali posledný život nebude určite možné vrátiť hádesku, pokiaľ viem tak to platí len pre brány, ktoré robíš sám, že ak ťa v bráne zničia chybou BP a ty nemáš život tak len vtedy ti ho môžu navrátiť
     
  3. Deaglle

    Deaglle User

    Tak to tady v tom případě končim.... Jsem to nehrál kvůli tomu abych kvůli lagum chcípnul v hadesce a pak mi ji nevrátili....
     
  4. ak, že náhodou nemám pravdu a vracia sa aj hadeska (čo si nemyslím) po rannom reštarte uvidíš či ju máš späť
     
  5. Korben

    Korben User

    Deaglle Kde sú tvoje výsledky testov ?
     
  6. Deaglle

    Deaglle User

    a to je co? jako nějakej důkaz že jsem tam byl? jestli jo tak to jako přímo nemám ale tak dá se to nějak dohledat u vás ne?
     
  7. Korben

    Korben User

  8. Deaglle

    Deaglle User

  9. Korben

    Korben User

    A kde je ostatné ? Inak buď nemáš nainštalovanú alebo povolenú Javu. Nezmeralo ti to stratu packetov a tak môže dochádzať k problémom v hre. Tak sem vlož ešte výsledok java testu a aj Flash playeru.
     
  10. Deaglle

    Deaglle User

    Naposledy upraveno moderátorem: 21/12/13
  11. Korben

    Korben User

    Deaglle Nepíš viac príspevkov pod seba ale použi možnosť upraviť pod svojím príspevkom.
    Tak javu máš aktuálnu ale ti nespolupracuje s prehliadačom, flash player máš zastaralí , tak že si ho aktualizuj.
    Ako vidíš , tak problémy ktoré vznikli mohli byť spôsobené práve preto že nemáš na svojom PC všetko v poriadku.
    Ďalej by si si mal skontrolovať čo všetko ti beží na pozadí PC a všetky zbytočné programy si vypni.
     
  12. Deaglle

    Deaglle User

    Dark orbit hraju už delší dobu a nikdy sem takovýhle lagy neměl a navíc to měli všichni ve skupce a to pochybuju že by u všech byla chyba u nich

    Ale jejich jména si bohužel nepamatuju jenom *_White-Tiger_*
     
    Naposledy upraveno: 21/12/13
  13. Logan

    Logan User

    DeaglleNo ale teraz tu riesime Teba a Tvoj PC (hoci by sme PC mohli kludne vynechat kedze to nemame dovod riesit)

    Su prazdniny na serveroch je preto o nieco viac hracov nez obvykle a aj preto mohlo dojst k nejakemu spomaleniu chodu hry.

    V kazdom pripade mi brany nevraciame nemame ako presne urcit kde bol problem.
     
  14. Korben

    Korben User

    Deaglle Pozri, pokiaľ nevznikla chyba na servery , tak ti bránu nikto nevráti. Po strate brány prebehne systémová kontrola a ak bola chyba u teba alebo v internetovej sieti , tak si o bránu prišiel.
    My brány nevraciame a ani nepreverujeme a jedine o čo nám teraz ide, je aby si mal PC nastavené tak aby sa v budúcnosti čo naviac znížilo riziko straty brány. Tak že je len na tebe aký postoj k tomu zaujmeš.
     
  15. Deaglle

    Deaglle User

    já k tomu zaujmu takový postoj že končim protože vim že u mě ta chyba a všech 6 lidí ze skupky by to potvrdili protože oni taky měli lagy.... sice mě to mrzí protože jsem do tý hry taky nějaký ty peníze dal ale nebudu tu zas čekat bůh ví jak dlouho než tu hadesku znova postavim. Jedině když byste třeba přimouřili oči když jsou ty Vánoce (ale to je zřejmě nereálné).
     
  16. Korben

    Korben User

    No nič aj keď s testov bolo jasné že problémy mohli vzniknúť u teba, tak si budeš mlieť svoje. Flash player máš dosť zastaralí , java ti nespolupracuje s prehliadačom a ty budeš tvrdiť svoje. Tak že rady čo máš robiť si dostal a viac tu nemáme čo riešiť.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.