Lagy ve W7

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cruenta†Ultionem, 29/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poslední dobou se mi vyskytují "déjà vu" , za hodinu cca 3 x 5 sekund, při hře na W7U, při použití Lubuntu nic takového nemám, ale jsou tam jistá omezení FP, však víte :D. Nemůžu vám vložit výsledky Lubuntu do W vlákna, proto dávám zde.
    http://www.speedtest.net/my-result/3796308412
    http://www.pingtest.net/result/107333752.png

    Otázka je, mám se již ve hře zaměřit jen na Lubuntu, nebo spoléhat, že problémy W7U pominou?
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Otazka je zda mas na windows vse v poradku, udrzovane, aktualizovane, atp..
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Neumím ti to zkopírovat, avast tvrdí vše aktuální, a vím co je ccleaner.=Marvin=, nehraji, nečistím, neaktualizuji první týden :D
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    To ti samozrejme verim, nicmene mozna by nebylo na skodu poradne si prostudovat
    FAQ - Co dělat když mi nejde hra? + pridruzene odkazy, mozna zjistis ze pojem "mit vse v poradku" neznamena smaznuti cache Ccleanerem a aktualizace Javy a FP. :) Jednoduse problem muze nastat prakticky kdekoliv, neaktualni doplnky mohou byt jen zlomek, ale na foru bohuzel do PC uzivatelu nevidime, ani vetsina z nas nejsou odbornici. :) (A o starych PC se samozrejme ani nebavim..)
    Takze moje rada bude znit, hraj kde ti to slape, nebo ber co mas, nic moc lepsiho mne k tve otazce bohuzel nenapada..
     
  5. ja bych se zeptal jaky browser pouzivas?
     
  6. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem Avast môže tvrdiť čo chce, len škoda že ťa neupozornil že ti prehliadač asi nepovolil Javu.
     
  7. Že by takto ze dne na den? Nainstalován nový český prohlížeč, My Internet Browser, problém se vyřešil, chodí to jak víno. Díky, zodpovězeno
     
    Naposledy upraveno: 30/9/14
  8. Korben

    Korben User

    Tak nastavenie ti môže zmeniť aj stiahnutie nejakého programu do PC. Hlavne že ti to už ide.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.