Lagy?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, 19/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Caute, dnes odkedy zapli crazy cubikony mam problem s hrou. Fps mam v rozmezi 43-62, inernet mam dobry a ntb mam herny, takze v tom ani chybu nehladajte. No a teraz k veci: zapnem si herne okno, vsetko ide v poriadku ale ked sa chcem hybat tak kliknem na mapu a lod mi reaguje po nejakych 2-3 sekundach, pritom vsetko okolo mna normalne lieta bez akychkolvek zastaveni a lagov..hraci lietaju, npc lietaju bez problemov..fps skace tak ako som napisal vysie...bol som na zakladni, bol som na porte, v strede mapy a vsade ten isty problem...ked som skocil na inu mapu bol tam war a hned zacal po mne palit...on palil v pohode do mna, videl som ako lieta pri mne, aky dmg mi dava, este aj kristalin do mna isiel ziadne lagy ale ked som sa chcel pohnut alebo stlacit na klavesnici cislo 1 aby mi to hodilo EMP tak mi to hodilo po nejakych 3 sekundach...ale hrac ked palil tak to vobec nelagovalo...bol som v brane akciovej dnes cca o 17 a islo mi to bez problemov...odkedy zapli crazy cubikony tak mam s tymto problem...dalo by sa to nejako riesit?

    PS: myška k PC a klavesnica mi funguju normálne a iné prehliadavače som už skúšal. všade ten isty problem

    Dakujem za odpoved
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    A na jakým servru hraješ?
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Možná to bude souviset s tím, že v poslední době jsou na těchto větších servrech enormní lagy. Ví se o tom a prý je to v řešení.
     
  4. O tom viem ale ešte som to nepocítil aby som mal lagy...a to hram každý den...no ked su lagy tak to fps je nizke..ja ho nemam nizke a cely cas hram normalne bez lagov a problemov...az teraz ked spustili crazy tak to zacalo...no lagy vyzeraju inak...sekne sa to cele a potom to pokracuje s tym ze ma to hodi tam kde som chcel ist a podobne...no toto ide cely cas bez problemov, len ja sa nemozem normalne hynat..obraz neseka ani hracov ani npc nic..len moj pohyb zareaguje cca 2-3 sekundy po kliknuti
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    No neviem, lag podľa mna ti nezníži FPS. Aspoň mne sa to nestáva akorát všetko trvá, každá akcia a pod.

    Globálky sú celkom plné a proste to očividne nezvládaju, neviem kedy a ako to opravia, ale je to nehrateľné a je toho plný chat, forum, čo som počul podpora a discord. Takže neviem čo ti iné na to povedať :oops:
     
    Eρεβος*SK tohle ocenil(a).
  6. No sedím na tsku s klanom a je nas tam cca 20 ludi...robi to iba 4 hracom...ostatni hraju v pohode a pritom mne to islo tiez v pohode...konecne normalna akcia a clovek nemoze hrat...

    tak už mi to prestalo robiť nejakym zazracnym sposobom :) skoncili crazy a uz to ide...mozes locknut temu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/10/16
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Tlačítko Edit poprosím nabudúce aby nebol multy post

    Tak hádam ti to pojde dlhšie, než len chvíľku :)

    Príjemnú hru teda prajem
    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.