Lagy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem zebrik12, 7/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zebrik12

    zebrik12 User

    Ahoj. Od včerejška od večera se laguje Darkorbit. Vždycky se to na chvíli lagne a nejde střílet npc ani lodě . Máte taky ten samý problém ? Server GE1
     
    Naposledy upraveno: 7/4/14
    Michal☻CZE☻ tohle ocenil(a).
  2. prave mi lagla zeta zobralo mi rovno 2 zivoty. :(
     
    zebrik12 tohle ocenil(a).
  3. mne to tak isto laguje a neviem ani skakat a teraz uz ani nacitat
     
    zebrik12 tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    Vzorový příklad nahlášení technického problému ve hře

    .stzdrha.[•R•] OT post zmazaný, tvoje bludy tu nemienim ani citovať. Prvý príspevok a nič nové od teba.

    Nikde tu nevidím výsledky testov a tak.

    Uzavreté, LOCK.

    Edit: Tak že keď sa nám tu pán .stzdrha.[•R•] nahlasuje príspevky a hrá sa na urazeného, tak príspevok odcitujem a patrične rozoberiem.

    Tak že kompenzácia bola za deň , kedy boli problémy u BP a to že to tebe laguje, neznamená že je chyba u BP. Tak že tu osočuješ a nepodloženými informáciami obviňuješ prevádzkovateľa hry.

    Tu naďalej pokračuješ v osočovaní a obviňovaní, a taktiež podávaš klamlivé informácie o informovanosti BP.

    Prečo by mal niekto komentovať problémy ktoré nie sú tam kde ich ty hľadáš. Jediné čo vieš, je že podávaš klamlivé informácie , osočuješ moderátorov a prevádzkovateľa hry. Jednoducho , tak ako na starom fóre , tak ani na tom novom si sa v ničom nezmenil.

    Osobne som chcel tvoj post ignorovať a nevšímať si tvoje narážky , ale keď že si sám na seba upozornil a mňa obvinil v nahlásenom príspevku, tak za tvoje osočovanie , obviňovanie a nepravdivé informácie, ti udeľujem ban na fórum a kľudne sa na mňa sťažuj aj priamo v centrále BP.
     
    Naposledy upraveno: 7/4/14
  5. Kubino

    Kubino Guest

    .stzdrha.[•R•] 14 dní? To je fór? Včera som lietal a ani jeden lag som nemal, tak prosím nefantazíruj a nepíš svoje vymyslené alebo len u seba odsledované informácie ;)

    Nehovoriac o tom, že serveri nešli iba niektoré.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.