Lasery - nechávat horší?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mat007cz, 17/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mat007cz

    mat007cz User

    Na tuto otázku jsem ještě nikde nenašel odpověď, tak doufám že mi na tuto (asi dost banální) otázku snad odpovíte :D.
    Mám jeden laser LF-1, jeden LF-2, jeden MP-1 a dva lasery typu LF-3 (jako je to na obrázku). [​IMG]
    S počtem volných míst na lasery problém nemám, můžu mít na lodi až 15 laserů (Goliath) a obsazených mám jenom 5.
    Vyplatí se, nechávat si horší lasery (jako třeba LF-1) trvale v lodi, nebo používat pouze ty nejlepší?

    Díky za odpověď ;)

    P.S. Vím, že pokud bych měl v lodi jenom lasery LF-3, tak střely změní barvu, ale mě jde o funkčnost.
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    Vyplatí se nechávat i ty horší (ale samozřejmě co nejdřív vyměnit za lepší), protože se to sčítá. např. když máš v lodi 2 lf3 tak bereš max. 300, ale když tam přidáš ještě třeba 2 lf2 (celkem 2 lf3 + 2 lf2) tak bereš max. 550. tedy čím víc laserů, tím líp.

    btw. barvu změní jenom když máš loď plnou lf3.
     
    mat007cz tohle ocenil(a).
  3. mat007cz

    mat007cz User

    Díky, jenom co jsi myslel tím vyměnit? Když bych si koupil nové, dám je do (zatím) volných míst (mám jich ještě 10). Až kdyby byly i tyto místa plné, vyměním ty horší za ty lepší. Takhle jsi to myslel?
     
  4. Korben

    Korben User

    mat007cz Načo si si kúpil loď na ktorú nemáš výbavu ? Teba je radosť stretnúť na mape. :D
    Mno , ak máš letouny, tak určite lepšie lasere pchať do letounu, horšie do lode a určite by si sa mal zamerať na ful LF2 , aby si mal aspon nejaký DMG a dnes to je v pohode, keďže tento druh laseru je za kredit a potom dražiť LF3 a postupne obsadzovať letouny.
     
    mat007cz tohle ocenil(a).
  5. Jeste bych ti poradit alespon prozatim dokoupit do zbylych slotu lasery lf2 a tyto horsi lasery pak postupne nahrazovat lepsimi lasery typu lf;3 a 4 :) Take je vyhodne davat lepsi lasery do letounu, jelikoz ty ti navic posktuji maly bonus na dmg.
    EDIT: Korben byl rychlejsi.. :rolleyes:
     
    mat007cz tohle ocenil(a).
  6. »vojta«

    »vojta« User

    mat007cz ano přesně tak jsem to myslel
     
    mat007cz tohle ocenil(a).
  7. mat007cz

    mat007cz User

    Korben a ❦Čοlεκ❧ díky za radu s tima letounama, mám zatim jeden flax takže do nej dám ty lepší lasery. Do zbylých slotů zkusim dražit LF-3.
    btw. Oni jsou i LF-4? :eek:
     
  8. mat007cz tohle ocenil(a).
  9. Kubino

    Kubino Guest

    mat007cz ako tu už bolo spomenuté, lietať na golikovi bez výbavy nie je dva krát dobrá taktika. Doporučujem lietať na kreditových lodiach (oprava za kredity) alebo Leonove,nebudeš až tak vyhladávaný cieľ. Nostromo je veľmi dobrá loď pre začiatkočníkov s 1 flax, Leonov ak lietaš len na domácich mapách, má tam bonus do DMG a štítov umiestnených v lodi.

    INFO:
    Leonov
    Nostromo


    Ak budeš mať full LF3 a aspoň 2 Irisky a zbytok flax doporučujem prejsť na Vengence, Goliath tak pri 6 Iris. Teraz ho pekne zahoď - moja rada.
     
  10. Kubino vzdyt opravy lodi jsou uz dlouho zadarmo, a to plati i o uridiovych :) Nicmene s tebou souhlasim ze leonov by byl pro autora lepsi volba nez golik :)
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    ❦Čοlεκ❧ oprava zadarmo platí len pri oprave na základni, na porte či na mieste sa stále platia kredity či urídium ak nemá hráč premium. Ale ďakujem za doplnenie vypadlo mi to, kedže lietam s premium :)
     
  12. mat007cz

    mat007cz User

    Premium nemám a vždycky si loď nechám opravit na základně, leonov mám taky, ale pokud bych ho teď chtěl použít, prodal by se mi golik. Budu si kupovat novou hangárovou halu (z uridia za denní bonus za přihlášení :D) a tam si chci dát vengeance, podle parametrů je lepší než leonov. Na iris bych musel chodit na DO 75 dní v kuse (1 den = 200 uridia) a stejně by se mi po nějaké době letoun zničil, takže si ho kupovat nebudu, to si radši koupim tu hangárovou halu :D.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    mat007cz doporučujem prečítať bibliu, veľa sa tam dozvieš :)

    1) druhá hangárová hala je nezmysel pre začiatočníka, t.j. nekupuj
    2) Načo ti je parametrovo lepšia lod, keď máš z 15 slotov zaplnených 5? Zbytočne si len korisť do úlohy. S leonovom sa ti bude hrať oveľa lepšie. Hlavne šetri kredity na Flax (môžeš ich mať až 8) a LF2 aby si mal iba tie. Časom si trúfneš aj na dražbu LF3.
    3) stíhačky sa dajú opraviť, takže sa oplatí pretože sa ti nezničí ak si dáš pozor ;)

    Šetriť urídium denným prihlasovaním je zdĺhavé a nikdy si na nič nenašetríš. Treba lietať, ničiť NPC, plniť úlohy ... ja som na malom účte hral pár dní a mám tam 29 000 urídia. Treba hrať, hrať ... a hrať, ono to príde všetko samo.

    Ešte k tej lodi ... v iných hrách to funguje, preto chápem ako zmýšlaš - čím viac slotov a lepšie parametre tým lepšie. V tejto hre však platí "vyplnenie lode", t.j. máš takú loď, akú dokážeš zaplniť najlepšou výbavou. Radšej mať menej slotov a menšiu loď, ale rýchlejšiu ak nemáš ešte dostatok laserov či štítov.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/7/14
    mat007cz tohle ocenil(a).
  14. Bambino

    Bambino User


    EDIT Kubino ... omluva

    Máš pravdu, LF2 sa dajú už len kupovať a to za kredity.
     
  15. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky,
    vzhledem k tomu, že jsi začátečník, tak by se ti nejvíc vyplatilo lítat s leonovem a postupem času pak s vegou (se všemi elitními pohony),tak abys mohl rychle utíkat.

    Když už sis teda vydražil toho golíka,tak do něj honem rychle pořiď výbavu. Zatím stačí kreditová. Pokud budeš mít nějáký to U tak klidně kup elitní pohony.

    Tím, že máš golíka, tak můžeš mít i velký nákladní prostor.(Pokud vydražiíš cpu na rozšíření nákladního prostoru.) Doporučuju posílat ze skylabu promerium( nebo alespoň jiný šutry, který se ti vyrábí-duranium,prometid) a ty pak prodávat na základně.Tímto získáš dostatek kreditů, aby mohl koupit lf2, štíty do základní výbavy a pak dražit elitní.

    Tu ještě něco o skylabu
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-skylab.1808/

    Edit: Kubino každej se může splést, nemusel jsi to řešit takto :)
     
  16. mat007cz

    mat007cz User

    Díky za rady,
    s kredity problém nemám, denně si ze skylabu vydělám klidně i 3.000.000 kreditů, takže si koupim dalších 7 flaxů klidně hned. Předtím jsem měl hodně dlouhou dobu bigboye, vlastně skoro od začátku hry a byl hodně pomalý. Na nějaké lodě se mi nevejdou generátory, takže jsem se koukal po té lodi, která by jich měla hodně a proto jsem si vydražil golika (za 2.300.000) a nechce se mi ho teď prodat (abych mohl obsadit vengeance nebo leonov). Jak už psal Bambino , LF-2 se už jen kupují (za kredity), takže si je koupím a budu šetřit na aukce o LF-3, protože tam se to pohybuje kolem 25.000.000 za jeden. Štítu mám (i s designem) 20.570.
    Jak opravit ty letouny?
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Sentiero ja som sa uklikol, hráčovi Bambinosa ospravedlňujem. Priznať si chybu nemám problém ale už obsah príspevku obnoviť neviem :oops:


    mat007cz v hangári si jednoducho klikni na stíhačku a vpravo máš tlačítka opraviť a predať - klikni na tlačítko opraviť. Op oprave klesne úroveň dronu o 1 lvl, t.j. ak je na úrovni 6 bude mať 5 a musíš znovu nastrielať body vylepšenia.
     
    mat007cz tohle ocenil(a).
  18. mat007cz

    mat007cz User

    Oprava je zdarma?
     
  19. Sentiero

    Sentiero User

    mat007cz Oprava 1 letounu tě stojí 500 U nebo 1 kupon na opravu. S premiem je to polovina takže 250 U.

    Kubino aha,tak to jsem ráda. Nějak mi to k tobě nesedělo ;)

    EDIT: ❦Čοlεκ❧ Asi máš pomalý nohy čolku :D
     
    Naposledy upraveno: 17/7/14
  20. Ne,oprava Te stoji jeden kupón na opravu. V případe ze žádný nemáš, tak 500 uri. S premiem je to 250.
    EDIT: Čím to že mne dneska každej předbíhá? :D
     
    mat007cz tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.