Návrhy Lasery, profil pilota, klan

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem Łara-H-09-14, 26/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Ktorý nápad sa ti páči viac?

 1. Vizuálne staré lasery

  93.8%
 2. Profil Pilota

  56.3%
 3. Klan sekcia

  50.0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
 1. OLD LASER VISUAL

  Zdravím, veľa hráčov by si prialo aby bola možnosť zvoliť v hre, nastavení i možnosť starých laserov. Myslím že všetci veteráni ich poznajú a preto nie je dôvod písať okolo toho veľa vecí. Ale ak nie je problém pri výbere 2D a 3D tak by nemusel byť problém i pri výbere medzi starými a novými lasermi.

  + lepší a zreteľnejší prehľad laserov
  + krásne efekty pri použití smartbomby a ish
  + pre youtuberov, ktorý točia darkorbit a tak reprezentujú samí bigpoint, by si vo videu určite priali ak by ich sledovatelia videli jasne a zreteľne aké lasery a čím poprípade strieľajú.


  - nemyslím si že to má nejaké nevýhody

  Menšia ukážka videa starého hráča, ktorý pôsobil dlhé roky na GE2, kde vidíte vizuálne efekty laserov, smartbomby a ish.
  PROFIL PILOTA- SCHOPNOSTI

  Myslím že by nebolo zlé ak by bigpoint pridal pre hráčov, pár stránok do profilu pilota v sekcii - schopnosti pár stránok naviac, kde by si hráči mohli vytvoriť viac stratégií pre svoje schopnosti. Napr: schopnosti určené na rakety, česť, obranu alebo boxíky. Samozrejme by to mohlo stáť nejaké Urídium ako stáli kedysi dávno Hangáre.

  + hráči by si takto mohli rýchlejšie vymeniť stránku so schopnosťami, ktorý im momentálne vyhovuje
  + hráči by nemuseli míňať stále urídium a seprom na reset profilu pilota a obmedzovanie času za účelom produkcie sepromu


  - nemyslím si že to má nejaké nevýhody  KLAN a jeho spravovanie hodností pre členov klanu

  Chcelo by to upraviť celú klan sekciu, to je že zmeniť dizajn, ktorý by bol viac do dizajnu zároveň s hrou ako sú všetky ostatné sekcie, mohol by byť viac prehľadnejší. Taktiež by sa mohlo upraviť spravovanie hodností pre členov klanu a to následovne:
  1. Upráva názvu hodností i bez toho aby si musel zmazať celú hodnosť
  2. Zaškrtávacie pole pre funkcie hodností by mohlo byť viac prehľadnejšie a názvy funkcií by mohli byť napísané v inom štýle než je teraz, že musíte zamerať mini ikonku a až potom sa dozviete čo vlastne idete pridať za funkciu.
  Ďalej by nebolo od veci ak by pribudla do klanu sekcia "Kalendár", ktorý by umožnil pre Veliteľa klanu alebo člena čo ma práva, pridávať rôzne "eventy" pre hráčov klanu, alebo dohoda o tom v aký čas sa ako klan kde stretne. (pr. V 17:00-18:00 pôjdeme loviť hráčov) - členovia klanu budú hlasovať zato či sa zúčastnia alebo nie, poprípade dopíšu komentár ako dôvod prečo nie.

  + prehľad, jednoduchosť, lepšia dohoda medzi klanom

  - myslím že ako v každom inom návrhu možno väčšie programovanie, čo ale patrí k tomu ak má byť hra kvalitná a rozvíjať sa.
   
 2. Drift1

  Drift1 User

 3. Karlosray

  Karlosray User

  tento navrh se mi hodne líbí sekce klan je jedina ktera neni vylepšena z cele hry
   
 4. Naposledy upraveno moderátorem: 27/2/19
  -baghira2- a Łara-H-09-14 tohle ocenili.
 5. Ďakujem za názor :)
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 6. Dobrej nápad ! :)
   
  Łara-H-09-14 a -baghira2- tohle ocenili.