Návrhy Lasery - sepron, promerko, růžovka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jaroshot, 5/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

K návrhu se stavím:

  1. ANO

    69.7%
  2. NE

    30.3%
  3. Vlastní

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaroshot

    jaroshot User

    Zdarec,

    tak mam takový návrh, který by poladil nedostatky šutru v laseru a neustálé řešení nemam sepron nejdu lovit, nebo mam sepron nejdu na NPC apod.

    Jde o jednoduché řešení a to takové, že by byla možnost překliknutí na sutr se kterým chci střílet. Prostě v sekci zušlechťování by byla pro laser záložka rozdělena na 3 šutry (sepron, promérko a ružovka - s jinými šutry se nedá střílet v laserech) v upgr. by si pak člověk uskladňoval sutry a pak při poletu si vybral z toho co chce. Docela slušně by se tam mohla dělat zásoba surovin a vždy by byla ta možnost střílet podle toho, čím se chce.


    Výhody:
    Hlavně pro hráče a možnost lepších kombinací a efektivity - lepší využití surovin ke střílení

    Nevýhody:
    nevidím (možná bigpoint bude tvrdit, že pak bude méně utrácení urka za okamžitý přesun do lodě, ale nebude tomu tak, když má hráč vystřílen sepron, tak si ho za urko pošle, pokud ho má ve skylabu stejně)

    Edit:
    pravda chce to 4. moznost lasery bez kamene. V praxi stejne vzdy nějaký sutr bude, ale je pravda, ze by mela byt i moznost bez kamene. Dík za postřeh ;)
     
    Naposledy upraveno: 5/12/14
  2. -Neptun-

    -Neptun- User

    Ja si myslim ze by uplne stacilo kdyby sa pridalo okenko kde sa da zaskrknut strilet se seprakem nebo bez apod. ale za me ANO.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    [crazykiller][SIX] pokud nic více k návrhu nemáš, použij prosím pouze hlasování, od toho tam je. Post smazaný.
     
  4. baty77

    baty77 User

    Konečně dobrý nápad... Člověk si chce nasyslit truchu šutrů, ale ono to nejde...
    Teď mě ještě napadá přidat tam možnost bez šutrů...
     
    *¤Ma3sTrO_!$_BaCk¤* tohle ocenil(a).
  5. velmi dobri napad hlavne ked pukate saimonov a sibelonov
    ked chete dat sibelona date seprom a na saimonov promerium ale bi to bolo horsie pre novacikov lebo lovci to tiez budu pouzivat :eek:
    ale dal som ano lebo bi to bolo super
     
  6. Earthquake

    Earthquake User

    Perfektné, len sa ťa chcem opýtať, či si rozmýšľal aj nad vyvinutím modulu do skylabu. Aby to nebolo len tak, ale aby si si to zaslúžil poctivým stavaním :))
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Já by jsem to nechal tak..buď máš kameny sepromu nebo nemáš...elitním je to jedno na celkovém dmg to skoro nepoznají...
     
  8. Likan.

    Likan. User

    Haha :D Drift prečítaj si ešte raz čo si napísal a zamysli sa nad tým, podľa mňa je rozdiel medzi 100k dmg mixom bez sepromu a 160k dmg so sepromom ;)

    Nápad pecka, tiež ma to štve, že zbytočne strielam pirátov sepromom a potom, keď ho potrebujem na niečo iné mi schádza. Iba by som tam osobne pridal 4. možnosť - strielať bez kameňov, inak nemám výhrady :)
     
  9. Zafod

    Zafod User

    V jedné písničce se zpívá: nauč se synku hospodařit.
    Vzhledem k tomu, že mám v laserech napráno přes 3mega sepráče, přišel bych o jasnou výhodu a hlasuji proti tomuto návrhu. ,,Nečekaně,, :D
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Na úvod..
    Slovo teda držíš, asi sme ti už chýbali, keď si sem chodíš čítať informácie k hre aj napriek tomu, že je, podľa teba, fórum zbytočné.

    Neber to zase osobne, to len taká poznámka na okraj, ideme sa venovať k návrhu :)

    Poprosím nejak ujasniť fungovanie, je to myslené tak, že ako teraz dávam upgrade napr. rakiet (ty hovoríš o laseroch ale aj rakety upgradujeme) by som mal miesto jedného políčka 3 kde by som hádzal suroviny a výberom by som volil, kt. chcem aktuálne použiť? Alebo by to bol len nejaký sklad, pretože ako sklad slúži len loď či skylab. Rozdiel je v tom, že použitá surovina na upgrade (možnosť jedna) sa už inak použiť nedá.
     
  11. jaroshot

    jaroshot User

    Kubino

    :D tady asi nekdo neumí číst... psal jsem, že nápadů mám víc a o tom měsíci to bylo psano a myšleno z mé strany tak, že dostanu ban na měsíc a nebudu mít přílezitost... takže tady zacímaš s OT, ale to uz jsem si zvykl... nic k tematu nemaš, jsi admin a do orálního otvoru si nevidíš.

    Zofod

    ted máš mozná výhodu, ale to je krátkodobé, podpora starých pardálů s neohrozením od jejich velkoleposti je z tvé strany tak předvídatelná stejně tak, jako že vyjde zase sluníčko. Ale už jsem si zvykl... S tebou nemá smysl debatit. Konzervativec zůstane vždy tím co jen mele pořád tu svou a s něčím novým nikdy nevytasí. Jo jen tak za zmínku stojí, že to co jsem navrhoval v minulosti se postupem času samo od BP realizovalo s nějakou tou úpravou, ale najdi si to... ztráta času s Tebou a rozepisovat se mi moc nechce.


    Pěkné OT chlapci... budete ve věci mimo mísu pokračovat? :p

    EDIT ke Kubinovi

    Rakety bych neřesil, neb je to zbytecné 1000 raket nevystriliš tak rychle jako laser, to samé nemá cenu k pohonu a stítu 1000 jednotek surek = 10.000 minut je dlouha doba. U laseru se můj návrh vyplatí.
    No a pak použiju tou zdárně praktikovanou větu, je to jen hra a logiku v tom nehledej, jde o usnadnění hry pro větsinu a ne pro Tebe a Zofodovi podobným ;)
     
    Naposledy upraveno: 5/12/14
  12. Korben

    Korben User

    Návrh uzavretý a ban na fórum pre napadnutie moderátora a návrhy už ani nepodávaj .

    Uzavreté, LOCK.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot

    obyčajne som sa spýtal a požiadal ťa, aby si mi vysvetlil ako je to myslené takže nechápem čo tu motáš, že k veci nemám nič. Ale asi máš čo si chcel ;)

    Btw. som moderátor, t.j. M-O-D-E-R-Á-T-O-R ... vidíš rozdiel od slova admin?

    EDIT: ani editom si nevysvetlil fungovanie, na kt. som pýtal, popracuj na tom previesť myšlienky na text tak aby to chápal aj iný ako ty. Inak Zafod je fajn chlap a to, že ma k nemu prirovnáš či ma s ním spojíš ma nijak neurazí ba naopak, takže zase totálne mimo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.