Leonov doplnky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dekubit.74.CZ, 19/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim
    Koupil jsem si leonova, dal jsem do neho CPU slotu4 a v hangaru se objevilo v doplncich 11 slotu, 1 slot nejde obsadit, ktery je stale prazdny, je to chyba vyobrazeni?? (10 slotu je obsazene, 1 prazdne)
    dekuji za odpoved
     
  2. Korben

    Korben User

    Dekubit.74.CZ Koľko máš hangárov ? Nedávaš tam náhodou niečo čo máš obsadené v inej hale?
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Dekubit.74.CZ: Pokud použiješ CPU slotů 4, otevře se ti dalších 10 slotů, které můžeš obsadit dalšími CPU. Ten první slot je obsazen rozšiřujícím CPU. Je jich tedy skutečně celkově 11. Pokud ti poslední slot nejde obsadit napiš co tam dáváš, ale hlavně zda se ti zobrazí nějaké hlášení.
     
  4. Mam 5 hangaru, v ostatnich lodich nic nemam dany, zkousel jsem tam dat cokoliv , ale nic do toho 11 slotu nejde dat, pise to,,Tento predmet nemuses pouzit pro tento slot" ( daval jsem tam radar, cpu dokoupeni muni, cpu chytrych bomb atd.)
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Dekubit.74.CZ: Potom zkus z obou konfigurací leonova vyhodit vše pomocí ozubeného kolečka (Odstranit aktuální konfiguraci) vedle přepínání konfiguraci 1 a 2. Potom zkus vložit CPU znovu.


    [​IMG]
     
  6. Korben

    Korben User

    Dekubit.74.CZPomocou ozubeného kolečka by si si mal vyčistiť aj ostatné hangáre. Je dosť možné že v niektorom ti nejaké CPU ostali.
     
  7. Tak jsem to udelal a funguje to, diky za rady.
    pozn. clovek se stale musi ucit.
    Dekuji: Dekubit74.CZ
     
  8. Korben

    Korben User

    Problém vyriešený.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.