Letní akce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BulldockCz, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BulldockCz

    BulldockCz User

    Zdravím,budou zase nějaké letní akce jako to bývalo v předešlých letech ? (bonus boxy-palivo do peta|rakety|...,mise akce) :)
     
  2. Korben

    Korben User

    O akciách si informovaný v hre, priamo na hlavnej stránke, alebo v oficiálnych oznamoch na fóre. Dopredu ti nikto nič nepovie.
     
  3. Určite nejaké budú...
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ako ti už napísal Korben, o akcicách sa dozvieš buď z informačného bulletinu v hre alebo na fóre :)

    Ak hráč nemá viac otázok, môžem tému uzavrieť ako vyriešenú?
     
  5. BulldockCz

    BulldockCz User

    Mě by právě zajímalo ,co bude :-D Když je něco napsané na přihlašovací stránce,tak už to většinou probíhá..ale když taky nevíte,tak nenadělám nic :) .Pro mě je to vše,děkuji :)
     
  6. koukal jsem ze na globalni americe5 neco je boxi vybuchnou a nakazi te ale nikde sem se o nicom nedocetl a ani specialni mise nejsou
     
  7. Ty boxy jsou kompenzace za bugy ve hře. Letní event bude, BP se k tomu vyjádřilo na streamu, že na letním eventu pracujou. Zajímá mě co to bude. Žádné informace o tom kdy přibližně by to tak bylo pochopitelně nepodali.
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ak budú akcie, dozviete sa to, zbytočné konšpiračné teórie treba zastaviť, potom každý kto si to prečíta len sa pýta

    "Jeden hráč na fóre písal..."

    Téma bola vyriešená, o akciach sa zatiaľ nevie a keď sa bude, budete o tom informovaný
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.