Letoun demon

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 11melidan11, 28/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den měl bych dotaz : Budou mi designy letounu Demon dávat bonus pokud mam jen 9 letounů ? Jinak designy mam 9/9.Děkuji za odpověď.
     
  2. Pokud je budeš mít nasazené na všech letounech, tak ti daj jak bonus na cooldown raket, tak jednotlivý demon dá 1% dmg raket ikdyž bys je neměl nasazené na všech.
     
  3. a mozu byt dva demony v jednej stihacke? ze to jedneho slotu dam silver a do druheho red demon ci len jeden demon moze byt ?
     
  4. leosacek

    leosacek User

    Tím si nejsem úplně jist, jestli můžeš mít nasazené dva, ale myslím, že bonus je stejně jen za jeden, takže si nech jen ty červené z brány a silvery nekupuj :). A ano, i když máte jen 9 démonů na 9 letounů, dávají za každý démon 1% DMG raket a když máš full 10 démonů, tak myslím máš ještě bonus 5% kratší cooldown na nabíjení raket :). Snad jsem pomohl.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Designy by mali fungovat spolocne, aj ked kombinujes epic s Silver Demon.

    Dalej staci ked mas vsetky stihacky obsadene, rovnako ako u Havoc a Herculles. Aj hrac co ma 5 stihaciek a 5 demonov dostane bonus.
     
  6. a funguje bonus aj na raketomet? mne sa zda ze hej ale niesom si isty ale videl som 29 000 ranu s helsormkami a to bez demonu som daval ledva 24 - 25 k
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Opravujem. Silver Demon je epický čiže funkčný dizajn.
    V hangári tam kde sú stíhačky patria do slotu pre funkčné s označením S.
    A zobrazuje sa v hre sfarbený do červena.
    Red Demon nie je, Red sú len Robo-Bat a Skull.

    Ale ak máš vizuálne dizajny ako Silver Reaper pre vizuálny slot C;
    tak môžeš mať v tej istej stíhačke aj epický dizajn Silver Demon do funkčného slotu S.
    Pre príklad.
     
    Naposledy upraveno: 29/10/16
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  8. leosacek

    leosacek User

    Baqhira2 to se pleteš, jsou 2 druhy démonů. Jeden silver za real prachy(aspoň minulou akci teda byl) a jeden normální démon, který je červený a padá z terorky. Oba mají ten samý bonus (už jsem psal výše).
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  9. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    skoda ze cerveny demon nie je len vizualny a silver funkcny
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. odpovedzte dakto plati bonus aj na raketomet?
     
  11. Borat

    Borat User

    SSCUltimateAero bonus neplatí pre raketomet. Teraz som to testoval a pri havococh a dmg bol raz 17 000 a raz 23 000 a potom na demonoch som skúšal tak isto a dmg bol ten istý. Takže bonus platí len pre normálne rakety.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Borat má pravdu. Platí to len na raketky všetkých typov. Okrem riadnych rakiet z raketometu.
    Ak chceš dávať oveľa väčšie damage raketami z raketometu, tak upragdni raketomet na 16 úroveň.

    Úplne prvú vec ktorú som upgradoval na cz1 a GE6 bol práve raketomet Hellstorm II. A to postupne na 16 úroveň.
    Mordona 1 salva zničí na mieste. 2 salvy rozdrtia Boss Mordon. A Podobne.
    Slabšieho nepriateľa zničí jediná salva. Silnejšieho pálim vkuse aj 6 až 7 salvami kým padne.
    Dnes na GE6 stačila jediná salva a nepriateľský aegis s 20% hp bol na mieste zostrelený.
    Výsledok bol doslova paralyzujúci.
    18:29 Sestřelil jsi astronauta †Prometheus† (MMO). Obdržel jsi 250 cti. Obdržel jsi 25000 BZ.
    http://int13.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=BFewW&profileCheck=KApav&lang=cs

    Vážne doporučujem vyšľachtiť si raketomet na 16 lvl. Vzhľadom k tomu že Silver Demon & Red Demon na to nemá vplyv.
    Iba ak ich máš full 10 do všetkých stíhačiek, až vtedy znižuje cooldown rakiet z raketometu. Pre lepšie vysvetlenie.
    Aspoň tak tomu rozumiem podľa popisu. Možná chyba v popisu. Víc nevím.

    "Pokud jsou designem Demon vybaveny všechny tvé letouny, obdržíš také 5% redukci cooldownu raket."
    Obchod - Přizpusobení. Píše raket, ne rakiet. Proto to vztahuji i na rakety z raketometu.
    Možná chyba v popisu. Víc nevím.
     
    Naposledy upraveno: 29/10/16
  13. Raketomet je dobré vylepšit, nicméně na 16. lvl pořád přidá jen 6% bonus, což není nic zase tak extra závratného. A bonusy z Démonů platí jen na obyčejné rakety a jejich cooldown.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Děkuji za odpověď a za info :) už nic nepotřebuji.
     
  15. Borat

    Borat User

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.