Letouny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Nývas055, 31/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nývas055

    Nývas055 User

    Dobrý den, chci se jen zeptat mam aegise a pukl sem na mapě 3-3 a když jsem se opravil, tak jsem měl letouny opravené na nižší lewl. A poté, co jsem si warpnul NOSTROMA, irisky mi pukly. Pritom mam 2 000 U. A 19* CPU opravy letounů.
     
  2. Korben

    Korben User

    Čo tak tvoje ID ?
     
  3. Big_Bass

    Big_Bass User

    Zkontroluj si, jestli to CPU bylo v Nostromu a případně jestli jsi měl aktivní konfiguraci, ve které ho máš. Je ale divné jestli ti pukly na základě warpu.
     
  4. Nývas055

    Nývas055 User

    Zkontroloval jsem to a CPU bylo v Nostromu a měl sem ho na dvouch konfách. Proč chcete moje ID ? Dofám že se mi to vysvětlí to je kvuli BP problému. Doufám že se mi vrátěj spátky i irisky. Děkuji
     
  5. Na co ID ? Na to aby se na to koukli.
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    ID neni potreba, protoze hrac v dobe kdy prisel o letouny nemel uridium a napsal az kdyz mel na ucte 2000 uri. Jenze o letouny prisel drive.

    Jinak o letouny jsi prisel v dobe,kdy jeste nebyl problem na serveru.
     
  7. Nývas055

    Nývas055 User

    Ok beru na vědomí. Ale jak to, měl sem 2000 U. A přezto jsem přišel o letouny irisky mi neměly puknou to CPU mě opravilo jen flaxe ale irise ne. Přitom mam ještě 19* CPU opravy letounů.
     
  8. Sid

    Sid Guest

    Nývas055 neměl jsi dostatek uridia na opravu ostatních letounů. Kolega ti to jasně píše.
     
  9. Nývas055

    Nývas055 User

    Sid Měl sem 2000 U a 19* CPU auto.opravy letounů. Mam svědka který mne potvrdí, který se mnou lětěl ve skoupině na mapě 3-3, který viděl jak mi to opravilo 4*flax a nechalo mi to puknout irise.
     
  10. Sid

    Sid Guest

    Nývas055 mno tak schválně, jestli na to přijdeš, kolikpak stojí oprava jednoho letounu v uridiu? A informace pro tebe je naprosto jedno jestli flax či iris nebo jiný letoun.
     
  11. Nývas055

    Nývas055 User

    500U.Pokud se to nezměnilo.
     
  12. Sid

    Sid Guest

    Mno a kolik je 5x 500? Čtyři letouny opraveny a jeden neopraven.
     
  13. Nývas055

    Nývas055 User

    No ale měl sem 4*flax a 4*iris. A mne to opravilo jenom flaxe, irisi mne všechny popukaly a uridium se nezměnilo .
     
  14. Big_Bass

    Big_Bass User

    Podívej se do bilance, třeba jsi mezitím udělal nějaký úkol/sestřelil hodně lodí/posbíral hodně boxů a těch 2000 U co máš teď jsi tehdy neměl. BTW docela se divím, že nemáš kupóny na opravu, kdybys dělal denní úkoly, měl bys jich, že bys nevěděl co s nima (rada do budoucna).

    Edit: Teď jsem na to koukal, flaxové se dají ručně opravit za 12 500 kreditů, v popisu DRO-02 je navíc jasně napsáno "V případě zničení lodě automaticky opravuje letouny při maximálních škodách za předpokladu, že máš na opravu dostatek uridia popř. kreditů.", takže BD-01 Flax musí jít jako jediný kr. letoun opravit za C i pomocí CPU, jinak by v popisu nebyla o kreditech ani zmínka. S těmy kup. na opr. si nejsem jistý, jestli je CPU využívá, ale stejně, jestli měl v okamžiku zničení lodě min. 2000 U a DRO-02 s 19 opr., měly mu popukat max. ty 4 flaxky, jestli neměl C.
     
    Naposledy upraveno: 2/2/14
  15. Nývas055

    Nývas055 User

    Big_Bass

    Prosim přečti si co jsem psal po prvé a inspiruj se (rada do budoucna) tady píšeš že nemam kupony na opravu. Ja mam 19*CPU ato.opravy letounů a ty sem štveš nějaký pitomosti. Pardon za sproste slovo.
     
  16. Big_Bass

    Big_Bass User

    kupóny na opravu jsou něco jiného, než DRO-02 (CPU opravy letounů) s 19 zbývajícími opravami. Kup. na opr. můžeš využít i na P.E.T. 10, nebo na loď, pokud ji chceš opravit jinde, než na základně (pak tě opr. stojí jen 200, resp. 300 U).

    Edit: BTW, už ses podíval do té bilance?
     
    Naposledy upraveno: 2/2/14
  17. Sid

    Sid Guest

    Nývas055 to že si koupíš CPU na automatickou opravu letounů ještě neznamená, že máš vyhráno a nic jiného k tomu nepotřebuješ.

    Big_Bass na opravu flaxů za kredit jsem nějak opomněl. Nicméně to nemění nic na faktu, že dotyčný v danou chvíli neměl dost prostředků potřebných k opravě ostatních letounů.

    Nývas055 do budoucna doporučuji lépe popsat situaci, k prověření došlo, kolega ti jasně napsal kde byla chyba. Nyní jsou pouze dvě možnosti.
    1. poučíš se a necháš si na svém účtu vždy minimálně 15 000 Uridia.
    2. nepoučíš se a budou ti letouny nadále křupat.

    Nevidím zde naprosto nic k další diskuzi.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.