Letouny.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SUΡΞR†Psycho, 3/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Včera som bol na 5-3 zbierať paladium, bol som unavený tak som to tam nechal stáť aby pet niečo za noc pozbieral. Keď som sa ráno prihlásil mi chýbalo 5 iris. Pozrel som si "Deníček", že čo sa stalo a píše tam "letoun zničen". Nechápem prečo keď mám v lodi ( s čim som zbieral ) CPU opravy letounů 2 a neopravilo mi to irisy... Mám 20.000 Uridia a 5052 kupónov na opravu.
    server: cz1
    ID:35125770
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Zrejme jsi nemel cpu v obou konfiguracich, to ze ho das potom do obou neznamena ze se na to neprijde. Ale to se da overit az na podpore hry.
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    Tak se podívej,jestli to CPU máš v obou konfiguracích,pokud ano,tak na kolik oprav ještě máš!!To je velice podstatné.pak mi napiš,co si zjistil
     
  4. 32 oprav :) ešte som to nikdy nepotreboval vždy som si opravolav letouny ale v lodi som to mal pre istotu ( mám skúsenosti na 5-3 preto to používam keď zbieram... )
     
  5. Zeus

    Zeus Guest

    neodpověděl si mi na minulé otázky?Bez toho se nemůžeme pohnout dál
     
  6. Ano, v oboch konfách ho mám a 32 oprav.
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Ale neni to tak jak rikas, nemel jsi ho v obou konfiguracich.
     
  8. Sid

    Sid Guest

    SUΡΞR†Psycho mno a ještě dotaz na tebe, když už jsi si ho dal do obou konfigurací, aktivoval jsi si ho?

    CPU-oprava letounů DR002-CPU

    Já jen, aby jsi se z minulé chyby, kdy jsi ho v obou konfiguracích neměl poučil. Je také moc dobré nechat si na účtu vždy alespoň 15 000U pro případ opravy letounů.
     
  9. ne? veď som to tam dával ešte keď hangar išiel... kukni si to... je to v 3. Hangari...
    ja na účte mám a mal som 20.000 U ráno som sa akurát prihlásil, dal štart, opravoval sa a v tedy som až zbadal že niečo nie je v poriadku...

    mě to jde úpně v pořádku akorát sem resetnul pc protože sem měl lagi ale jinakto je v pohodě

    ale myslim že tohle je trochu mimo tohle téma -_-
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/2/14
  10. Zeus

    Zeus Guest

    Prosím nevytvářej multiposty,použij Upravit a oprav si to.
     
  11. Sid

    Sid Guest

    SUΡΞR†Psycho nepiš nám zde prosím více tvých příspěvků pod sebe, pokud ještě nikdo nereagoval, používej prosím tlačítko upravit u tvého předchozího příspěvku pro doplnění informací.

    Přečti si prosím Jak správně přispívat na fórum
     
  12. Zeus

    Zeus Guest

    Máš ještě nějaké otázky?
     
  13. Že čo som urobil zle že mi praskli irisky ? Lebo ma to stojí velmi vela U a chcel by som to vedieť...
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Tak vecí sa mohlo stať viac, buď si ho nemal v oboch konfách a rýchlo si ho tam hodil už keď bolo neskoro alebo pozeráš iný hangár a na inom lietaš. Každopádne vám hovoríme stále, keď nie ste pri PC hru vypnite, odstavené lode nemajú v online hre čo robiť, resp. ak sa niečo stane (ako v tomto prípade) treba si vinu ponechať na sebe.
     
  15. TRIXT

    TRIXT User


    Side, toto CPU jsem nikdy nepoužíval, takže s ním nemám zkušenosti. Chtěl bych ho ale začít využívat a netuším, co jsi myslel tou částí věty "aktivoval jsi si ho?". A možná to netuší ani hráč co založil toto téma. Já si dosud myslel, že stačí jej vložit do obou konfigurací a mít dost oprav a uridia aby fungovalo. Nerad bych se dopustil v tomto ohledu nějaké chyby.
     
  16. Sid

    Sid Guest

    CPU-oprava letounů DR002-CPU

    Doporučuji nastudovat odkaz, ono se to vlivem předělávky rozhraní může tvářit jinak, ale měly by jste si funkčnost tohoto CPU ověřit na herní mapě.

    Osobně toto CPU nevyužívám, snažím se kontrolovat a nemít náhlé záchvaty nekontrolovatelného pukání na místě :)
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Tento odkaz jsem samozřejmě prostudoval a vyplývá mi tento postup:

    1) Zakoupím (vydražím) toto CPU
    2) Vložím ho do obou konfigurací
    3) Zajistím dostatek uridia
    4) Kontroluji, že v CPU je k dispozici dostatek oprav

    Nic jiného nedělám (nic neaktivuji). Jeden dotaz. Pokud mám kupóny na opravy, CPU využívá přednostně pro opravy tyto kupóny?
     
  18. Belgam

    Belgam Guest

    Ano prednostne se opravuje za kupony,pokud jich je dostatek.
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    Díky moc Belgame za odpověď. Jen ještě malé ujištění, CPU se nemusí nijak aktivovat, že?
     
  20. Korben

    Korben User

    Treba si to skontrolovať v lište na hernej mape a prekliknúť obe konfigurácie. Osobne ho používam stále. Treba si dávať pozor ak hráč používa warp. CPU treba mať aj v druhej lodi.

    [​IMG]NENÍ FUNKČNÍ, PROVEĎTE KONTROLU
    (nemáte dostatek Uridia, opravovacích kupónů, oprav v CPU nebo CPU nemáte nastavené v aktuální konfiguraci)

    [​IMG]plně funkční
     
    PetriCZech™ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.