Chyby Levely letounů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 30/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, dnes me nejak zlobi leotuny. Expil jsem je s leonkem, pote opravoval abych je mel vsechny na stejnem poskozeni a pak zase expil. Kdyz jsem mel na vsech sesty lvl, tak jsem prestal a po chvili jsem se i odhlasil ze hry, prijdu po par hodinach a 2 leotuny jsou na lvlu 5 a prumer mam 5.8. Pri odhlaseni jsme mel urcite 6. No a navic ty letouny maj 0 nastrilenejch bodu, coz je taky divny, kdyz jsem je opravoval soucasne.
    Navic jsem ani nebyl znicen dnes, tak fakt nevim co s tim mam.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Callisto

    Callisto User

    Ahojky Imperátor[CZ1],

    může to být samozřejmě nějaká chyba.
    Pro zjištění podrobnějších informací k tvému účtu, by bylo lepší napsat na podporu.

    Callisto :)
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  3. Fakt nevim, dostrilim na tech dvou lvl 6 a uvidim, zda to bude vpoho. Dam vedet. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Callisto

    Callisto User

    Dobře, tak napiš :)

    Callisto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tak letouny uz mam zase na sestem lvlu a vse je vporadku. Asi jsem si neceho nevsiml a letouny opravilo cpu, fakt nevim. Muzete uzavrit. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.