Návrhy Likvidace nepoctivých hráčů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mr.S.T.A.L.K.E.R.yea, 28/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jaký je váš názor na využitelnost proti podvodu?

Anketa uzavřena 28/4/17.
  1. Využitelné

    33.3%
  2. Má to své mouchy

    40.0%
  3. Naprostý nesmysl

    40.0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tak mě během hraní napadlo. Je tu celkem velký problém s hráčmi, kteří využívají podpůrné programy. Sice nevím na jakém principu to funguje, ale vím, že pokud na PvP mapě takového hráče zaměřím a začnu střílet, loď lítá dál dokud jí nesestřelím. No a napadlo mě, co takhle PvP mapy zpestřit, o dejme tomu, menší minová políčka? Sice nevím, zdali by to dokázalo zlikvidovat celou loď, ale pokud ano, tyto mapy by se nedali pro tuto činnost dál využít. Na jiných mapách jsem se s touhle formou "hráčů" nesetkal. Je to jen takový nápad, moc jsem nad tím nepřemýšlel, ale myslím, že stojí za to, podělit se o něj.

    + pro hráče: zlepšení pokroku a hratelnosti pro čestné hráče
    + pro BP: zvýšení zisku (v případě hráčů, kteří chtějí všechno hned, nebyla by jiná možnost než platit

    - pro hráče: obtížnější souboje na PvP
    - pro BP: programování navíc
     
  2. Korben

    Korben User

    Takýto "hráči" sú dlhodobí problém na DO, avšak riešenie je len na DO. Návrhov na eliminovanie týchto tiež"hráčov" bolo už viac ako dosť.:) Bolo už aj horšie. :D
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  3. *marushin*

    *marushin* User

    Tito "hráči" jsou už skoro jediný platící a těch se BP nebude zbavovat. Proto už je i *** kontrola cca 1 za čtvrt roku. Toť můj názor.:D
     
    stefan.sv a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja by som na tieto PVP mapy dal nejake velmi rychle NPC,ktore by strielalo tychto hracov a pokial by sa nebranili,tak by ich sundali a prestali by boxikovat nonstop kazdy den.A co sa tyka kontrol,tak mozu byt aj kazdy tyzden,lenze pokial sa obdrzi od nejakeho ´´dobraka´´ avizo o kontrole,tak proste program vypnu a moze byt aj 10 kontrol.Ryba smrdi od hlavy,na to netreba zabudat.Inak by ziadni podvodnici uz neboli.
     
  5. Jack.K

    Jack.K User

    Řešením je psychologie strachu. Tam, kde není strach, nejsou zábrany konat nelegální činnosti. Kdyby se poctivě banovalo a hráči by věděli, že za nepoctivé jednání jim budou hrozit velmi tvrdé tresty, tak by toho jednání sami nechali a ani by se o nic nepokoušeli. Jenže když vědí, že jim za to bude hrozit tak možná napomenutí, tak toho nenechají. A to, že proti takovým hráčům BP nepodniká rázné kroky může svědčit o jediném. Jede v tom taky. Přitom možností, jak zakročit, je celá řada.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Přesně tak. To si 100% vystihnul. Jsem stejného názoru. A opravdu sem moc rád, že si to tady napsal.
    BP v tom jede s nima, s tím nelze nesouhlasit. Protože tohle se nedá přehlédnout.
    Jen ten to nechce vidět, kto je scela slepý jako krtek. ;)


    Pro informaci, rýpou do kódu DO stejně tak jak krtci, ale špatně. :mad:
     
    Naposledy upraveno: 30/3/17
  7. Mazec neco na tom bude ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. To si mě rozesmál, takže podle tebe tuhle hru drží nad vodou nepoctivci, kteří si jenom platí dably? Bože, to už je zvrácenost.
    To je, jako by si tvrdil, že soukromé servery a výrobci nepovolených programů platí BP palmáre.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/17
    -baghira2- a *pursuer* tohle ocenili.
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Mr.S.T.A.L.K.E.R.yea neuskutočiteľné, až raz budú mať klienta tak detekovací systém bude veľmi účinny. Teraz v browser hre sú veľmi limitovaný tým čo môžu.

    Téma vyriešená
    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.