Podpora lišta rychlych slotu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem M★ЯŞHДŁŁ†MДŁŁIИΦWŞKY, 18/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdarec mam problem s lištou rychlych slotu po tom co jsem si zapnul spotify ktere se mi začalo aktualizovat a od te chvile mi nejde lišta přes klavesnici a a to se 2x ujistim že drtim spravne tlačitko počitatč už jsem 2x přejel cleanerem a nic, rad bych se zeptal jestli stim ma nekdo podobnou žkušenost a jestli nevi jak se toho zbavit
     
  2. svi1

    svi1 User

    Zdarec. Zeptám se: máš teď viditelné tři lišty? Tedy v případě premka? Nebo jinak, kolik máš k dispozici lišt otevřených v klientu?
     
  3. už je to v pořadku zavadu jsem sam odstranil poprosim o lock svi1 dik za snahu
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  4. svi1

    svi1 User

    M★ЯŞHДŁŁ†MДŁŁIИΦWŞKY ještě by možná stálo za to se podělit, jak jsi to spravil. Až příště někdo bude hledat, tak nebude muset vypisovat, ale rovnou si to opravit.
    PS: Bylo to dodatkovou lištou, která byla nonstop zapnutá a tím pádem měla vliv na jinou lištu rychlých slotů nebo to bylo něčím jiným? I mě by to zajímalo, zda jsem tipoval správně nebo zda to bylo v něčem jiném? Shift ..
     
    «Ezekiel» tohle ocenil(a).
  5. bylo to tim že jak se mi aktualizoval spotify tak se mi nwm jak a nwm proč smazali klavesnice v nastavení na lištu rychlych slotu
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  6. Borat

    Borat User

    Vyriešené.
    Lock.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.