Lišta ve hře ukazuje nesmysly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pucikocour, 13/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ahoj milí poradci,
    mám opět otravný dotaz - na liště ve hře mi u laserové munice JOB ukazuje 173.916.
    Lehce jsem dokoupil, přímo 135.884, jak je vyznačeno v deníku a na liště se nepřičetlo zhola nic, i když v hangáru mám 309.800. Může mi někdo sdělit jak přesunu nakoupenou munici do lodi, když lišta ukazuje hlouposti? Přikládám ID pro případ, že by an to někdo chtěl kouknout.
    ID: 60249437
    CZ1
    PS: díky nefunkčnímu chatu musím otravovat zde, za což se omlouvám
     
  2. svi1

    svi1 User

  3. Pucikocour

    Pucikocour User

    Zdravím, to víš že jsem to udělal. A ukazuje to co jsem psal.
    Ta hra mě evidentně nemá ráda:(
    Nehraji, aby údaje zůstaly jak jsem uvedl
     
    Naposledy upraveno: 13/8/17
  4. svi1

    svi1 User

    Tak pak už jen poslední dotaz: jsi si jist typem nakoupené munice? Pokud ano, pak snad modi a admini ...
    Když se podíváš do hangáru, do inventáře ... kolik Ti ukazuje tam?
     
  5. Borat

    Borat User

    Pucikocour pozrel som sa ti na účet a vidím tam 300k job-100. Skús použiť napríklad iný prehliadač a možno to pomôže.
     
  6. Warden

    Warden User

    svi1: On ale psal, že v hangáru vidí 309 000 JOBky, jen že to nevidí na mapě.
     
    Pucikocour tohle ocenil(a).
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Pucikocour a sřílel jsi s nima? To počítadlo občas ukáže stejný počet munice jako před jejím dokoupením, ale když vystřelíš, tak tam naskočí správný číslo.
     
  8. Pucikocour

    Pucikocour User

    Děkuji, drazí poradci, munice je jak má být, ale použiji citaci z jiného vlákna : ".......údajně má problém s chatem souvislost přímo s některými účty...."
    Zdá se že můj účet má u BP nějaké privilegium na to, že stále na něm něco nejde jak má. Včera, jak jsem zde napsal poslední příspěvek, jsem dal přeposlat 3300 sepromu a odešel ze hry očumovat na trávník houbu, co mi zde roste. Teď jsem se přihlásil, seprom dorazil, ale rafinerie Sepromu opět stojí a zásoba ve výši 5.433 znamená, že se zastavil v okamžiku, kdy jsem přeposlal seprom do lodi. Abych byl upřímný, začínám v posledních dnech tu hru bytostně nenávidět. Že nejede chat, no s tím nic neudělám, ale že v lodi stále řádí trpaslíci mi leze na nervy. Nechávám to jak je, kdyby nějaké Bystré oko chtělo juknout na účet.
    PS: jinak otázka na Bystré oko - lze nějak smysluplně vysvětlit, proč některé účty u BP mají tyhle problémové privilegia?
     
  9. svi1

    svi1 User

    Warden tak to vidíš. V dobré víře poradit zapomenu co je v prvním příspěvku.
    Pucikocour omluvám se za zytečný dotaz.
     
  10. Pucikocour

    Pucikocour User

    Byl jsem pochválen, že umím psát smysluplné příspěvky. Napsal jsem vše důležité, nějaké Bystré oko mi to zprovoznilo, za což mu velmi děkuji.
    Juchů, vše jede!!!
    Všem "opravářům" děkuje přešťastný Pucikocour:)
     
    Warden tohle ocenil(a).
  11. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ještě jednou děkuji všem poradcům, všem "opravářům", všem co něco ocenili a myslím, že uzavření tématu bude OK.
    Když mi zas něco nepůjde, založím si nové téma:):):) (což doufám, že se hned tak nestane)
    Hezký večer všem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Warden

    Warden User

    Pucikocour: Dobrá, dobrá. Toto téma tedy na tvoji žádost uzavírám a doufám, že ti trpaslíci se odstěhují hodně daleko a nebudou k tobě chodit ani na návštěvu. ;)

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.