Lock mého návrhu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *×BossMentos×*, 21/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj Korbene mám zajímavý dotaz :D jaké pravidlo/a nesplňuje moje téma ?
    dal jsem si s tím docela práci a ty si to klidně uzamkneš a ani nejsi schopen tam napsat důvod

    splnil jsem všechny body mimo bod hlasování a to jsem tam napsal že nevím jak (doví jestli jde) na novém foru přidat k příspěvku
     
    Naposledy upraveno: 21/12/13
    federace1996 tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    *×BossMentos×* V sekcii kde sa podávajú návrhy sú aj pravidla a ak by si sa trocha popozeral po stránke , tak pri tvorbe návrhu by si si určite všimol aj možnosť pridať hlasovanie. Lenže u niekoho je problém čítať.:rolleyes: Tak že návrh si môžeš podať znova ale ak nebude podľa pravidiel, tak ho znova uzamknem.
     
  3. ok příště stačí poradit kde to je nemusíš hned dávat lock fakt dík :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Mno kamarát, ty mi tu naozaj nebudeš kázať čo mám a čo nemám robiť, tak že aj na budúce bude platiť, že ak nebude niečo podľa pravidiel, tak ti bude téma uzamknutá. Nebudeme vám všetko dávať rovno pod nos. Najprv máte čítať a až potom písať.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.