Návrhy Lodě Pusat & Tartarus v montážní lince

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Veterán, 21/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete aby byli tyto lodě v montážní lince?

Anketa uzavřena 28/4/17.
  1. Ano

    41.2%
  2. Ne

    58.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Veterán

    Veterán User

    Dobrý den, dnes jsem přemýšlel, že by mohli být dané lodě v montážní lince. Jsou totiž hodně nedostupné jelikož jsou pouze v obchodě a můžete je získat z bedny a nebo brány a to si myslím, že je pro většinu hráčů dosti náročné. Nedávno jsem přidal návrh, že by tyto lodě mohli být v aukci a to mohlo být také dobré ale návrh se skoro nikomu nelíbil takže byl zamítnut. Ale kdyby tyto lodě byli v montážní lince tak by to bylo podle mě více spravedlivé. Loď Pusat bych dal sestavitelnou ze stejných součástek jako jsou lodě: Solace, Venom, Diminisher a Spectrum jelikož jsou stejně drahé v obchodě. Takže na sestavení této lodě byste museli vlastnit: 10x H-HFC, 1x H-MT a 8x H-NCO. Na sestavení lodě Tartarus jelikož je o 50 tisíc uridia levnější byste museli vlastnit: 8x H-HFC, 1x H-MT a 6x H-NCO. Součástky byli sníženy tak aby při koupi součástek byla snížena cena o 50 tisíc uridia. Myslím si, že tento návrh je férový a vyvážený. Spoustě lidí by se to líbilo a lodě by byli také konečně dostupnější. Doufám, že se Vám návrh líbil, že ho podpoříte a že ho BP uskuteční.

    1. Jaká pozitiva z toho pro hráče/klan/BP plynou.
    2. Jaký to bude mít dopad na vyváženost hry a hratelnost.
    3. Jaká negativa z toho pro hráče/klan/BP plynou.

    1. Pro hráče - Větší motivace, Pro klan - Žádná, BP - Žádná
    2. O hodně lepší
    3. Pro hráče - Žádná, Pro klan - Žádná, Pro BP - Programování
     
    Naposledy upraveno: 21/4/17
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Zdá se mi že něco podobného tu už někdy bylo a asi neprošlo.Pusat je podle mě už ve hře uplně zbytečná lod,po tom co daly do hry tartarus uplně ztratil smysl.Už ted má mnoho hraču tartarus i ti slabší a takhle by ho mělo ještě víc lidí,pokud vím kromě obchodu se dá tartarus i získat z některých beden,dle mě je to zbytečné.
     
  3. Veterán

    Veterán User

    Jasné je to zbytečné nikdo s těmito loděmi nechce lítat :)
     
  4. Borat

    Borat User

    Na žiadosť autora tému uzatváram.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.