Lodě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mupit, 30/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mupit

    Mupit User

    Zdravym všiml sem si že z aukce zmyzeli dezingi na goliath a vegetu například bastion a enforcer.Je to chyba nebo to vymysleli na trvalo?Pokud to je záměrně tak tím u mě BP hodně klesl protože sem chtěl zkusit hrát i jiné serveri a už o to ani nestojim,protože mě to opravdu znechutilo.Potom mi vadí že sem v obchodě nenašel rozšiření hangáru.A v aukci chybí i diminisher a sentinel server cz3
     
    Naposledy upraveno: 30/5/16
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Mupit: Designy, které měnily vlastnosti lodí (např. Batistin nebo Enfrocer) se staly samostatnými loděmi.

    [​IMG]

    Doporučuji pročíst následující informace:

    M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™ – časté dotazy - základní popis hangárů

    Další dotazy k novým hangárům pokládej ve vláknu: DISKUZE: M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™ – časté dotazy
     
  3. Mupit

    Mupit User

    TRIXT ok díky za odpověď rozšiření hangáru ale ty obyčejné dezingi v aukci mě štvou nejvíc :D chtěl sem zkusit hrát například cz2 ale na všech serverech se to zdá být stejný to mě uplně odradilo hrát někde od nuli :D
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Děkuji za odkazy.
    Duplicitní téma, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.