Logane nekřičím jen jsem rozčílený :o))

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ~ƺ~ღORLOSღ~ƺ~, 7/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Omlouvám se za vykřičníky.
    Netušil jsem že se tě dotkne diakritika.
    Jen jsem chtěl slušně požádat a čekal jsem lidskou odpověď od Belgama,který semnou diskusi začal a podle toho co mi napsal jsem usoudil že bych mohl reagovat jelikož psal věcně a rozumně.
    Přeci požádat někoho o pomoc není nic divného a už vůbec né nedůstojného nebo ponižujícího.Ještě bych rád dodal že odpověď jsem vlastně nedostal protože jak je psáno Ban na účet se udělí pokud bude hráč neodbytný a toto bych rád zdůraznil.
    Ani jeden z hráčů neopakoval narážku jednalo se o jediný prohřešek a hned dostali nejpřísnější trest.
    A proč nepíšou oni je přeci jednoduché jak by mohli na fórum když se nemohou přihlásit a odjinud na Fórum není přístup.
    Doufám že toto nebude bráno jako neodbytnost,ale jen jako snaha dosáhnout uspokojivé odpovědi.Arogance není nutná vím jaké máte možnosti a v žádném případě nechci snižovat vaší autoritu.
     
  2. Logan

    Logan User

    Ban na forum by si mal dostat uz len za spamovanie fora a vytvaranie temy smerovanej na moderatora

    Co sa tyka toho co Ti odpisal Belgam si mylne usudil, ze o tom s tebou bude diskutovat, inac by asi temu nebol uzavrel, ale ako vyhovorka pre ten spam to bolo dobre.

    Dalej som Ti ak si dobre pamatam pisal, ze maju svoje ucty riesit na podpore a nie na fore ako mi tu pises

    Arogancia? To urcite nie no bohuzial som zvyknuty nieco napisat raz a neopakovat sa :)
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Odpoved je jednoduche,jelikoz se u Vas na serveru toto porad opakuje,bylo pristoupeno k banum na ucet. To je jen varovani pro ostatni.
     
  4. TaunWe

    TaunWe User

    Nechcem zbytočne provokovať v diskusií, ale v rámci pravidiel fóra prosím nevytvárať vlákna formou odkazy pre niekoho.
     
  5. Logan

    Logan User

  6. Ano děkuji přepošlu jim vaše odpovědi.
    nechtěl jsem spamovat ani nic na někoho směřovat jen jsem nevěděl komu a jak to napsat dík
     
  7. Logan

    Logan User

    Ok tak teda povazujem konecne za dostatocne zodpovedane o_O

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.