Login bonus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem raikou243, 2/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raikou243

    raikou243 User

    Ahoj,
    dne 31. 7 jsem se přihlásil na DO řekněme v 9 hodin. Byl jsem přihlášený až do 1.7 někde 22 hodin. Bohužel mi nebyl připsán login bonus, protože jsem asi na účtu byl celých 24 hodin. Nejsem si vědom že bych se byť na jediný den na DO nepřihlásil (v posledních dnech). Je to přirozená vlastnost login bonusu nebo mám psát na podporu? Díky.
    (ID atd. zatím nepíšu, mám totiž jen jeden dotaz a to ten, zda je to přirozené)
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    No tak to ID sem propriste napis, protoze jinak se neda nic overit. BTW. Pokud jsi prihlaseny v kuse pres pulnoc do dalsiho dne, musis prelogovat aby se ti bonus za dalsi den pricetl.
     
  3. Korben

    Korben User

    raikou243 Ty si sa prihlásil 31.7 , ale 1.8 , si sa neprihlási, lebo si bol stále prihlásený. Ty si sa mal odhlásiť a znova prihlásiť. Potom by ti bónus normálne naskočil.
     
  4. raikou243

    raikou243 User

    Aha, dobrý. Děkuji za vysvětlení, můžete to tedy zamknout...
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Uzamykam, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.