login přes fb

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TheDarkKnight, 11/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím, chci se zeptat jak se dostanu do nastavení učtu?? do hry se přihlašuji přes fb login, a když chci najet do nastavení učtu, zadám email a heslo, které používám pro facebook, ale napíše mi to že nebyl nalez žadný učet... děkuji
     
  2. Korben

    Korben User

    Ty chceš potvrdiť email ?
     
  3. ano, potřebuji potvrdit emailovou adresu... abych se mohl dostat do nastavení účtu... ale nejde to...
     
  4. Korben

    Korben User

    Vlož mi sem tvoje ID účtu.
     
  5. 100722602
     
  6. Korben

    Korben User

    Skús sa odhlásiť a skús si poslať zabudnuté údaje na email.
     
  7. zkoušel jsem si zaslat jak zapomenuté heslo, tak i uživatelské jméno a na mail nedorazilo nic... tak nevím kde je chyba...
     
  8. Korben

    Korben User

    Chyba je v tom , že pri logovaní cez FB to robilo problémy vždy. Skús ešte napísať na podporu hry a požiadaj o preverenie či sa tvoj email nenachádza na black liste.
     
  9. ok, zkusím napsat tam, jestli tedy neporadí, a uvidím...
    ---------------------------------
    tak z podpory přišla odpověď, že pokud mám propojení s FB, tak pomoc a radu jak to odpojit najdu tady na fóru, takže mi vůbec nic neřekli...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/8/14
  10. Korben

    Korben User

    TheDarkKnight ty si sa nemal pýtať na odpojenie od FB a FB si tam nemal ani spomenúť. Ty si sa mal opýtať, či tvoj email nieje na black liste a to je všetko.
     
  11. no na to jsem se ptal, jestli nemám email na černé listině... jen několik dní na zpět, ještě dříve, než jsem napsal tady, jsem se jich dotazoval na pomoc, takže jsem teď psal pod stejným číslem formuláře, takže věděli, že mám problém s fb...
     
  12. Belgam

    Belgam Guest

    Tady je uplne jiny problem a to ten ze je email na black listine,ale bohuzel asi z nejakych duvodu, protoze nejde odstranit. A pokud nejde zrusit,tak jsi nekde neco provadel.
    Jedina moznost je http://napoveda.seznam.cz/cz/kontaktni-formular.html.
    Tam si res proc jsi ho dostal, ale upozornim ze je uz z roku 2011.
     
  13. aha, ok., zkusím tam napsat o co jde... díky za pomoc...
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané, hráč komunikuje s podporou.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.