Loterie Hitac hry DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Gahan, 25/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Gahan

  Gahan Guest

  Pozor, vesmírní piloti!

  Poplach rudého stupně! Z pohraničních sektorů přichází zvěsti o další mateřské lodi Hitac. Hledají se odvážní piloti, kteří by se s touto hrozbou vypořádali.

  V období od 26.9. 2014 (00:01) do 12.10. 2014 (23:59) bude Orbitu opět terorizovat mateřská loď Hitac se svými přisluhovači. Zničte mateřskou loď a sbírejte kapsle do loterie Hitac. Nebo soustřeďte svou palebnou sílu na její přisluhovače, z nichž vypadnou písmena tajenky. Jakmile z nich složíte slovo „DARKORBIT“, obdržíte jako odměnu jednu kapsli. Kapsle můžete na stránce „Uridium“ směnit za losy do dvou různých loterií.

  Vyhrát můžete skvělé herní ceny, jako například jeden milion jednotek uridia, plně upgradované lasery LF4 nebo generátory štítů. Alternativně se můžete zúčastnit slosování o nákupní poukazy v hodnotě až 1.500€ do největších online obchodů.

  Hodně štěstí!

  Váš DarkOrbit tým,

  Pravidla akce:
  Zaměstnanci společnosti Bigpoint a jejích partnerských firem, jakož i jejich příbuzní, jsou z účasti v loterii vyloučeni. Porušení tohoto pravidla povede k diskvalifikaci z loterie. Tentýž postih čeká osoby, které použijí nepovolené pomůcky a způsoby k získání nespravedlivé výhody. V takových případech se výhra neuznává a bude vylosován nový výherce.

  Vzhledem k právním omezením se mohou hráči s pobytem v Brazílii, Itálii a některých státech USA účastnit pouze loterie o herní předměty.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku