Loterie Hitac hry DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Gahan, 23/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Gahan

  Gahan Guest

  Pozor, vesmírní piloti!

  Poplach rudého stupně! Z pohraničních sektorů přichází zvěsti o další mateřské lodi Hitac. Hledají se odvážní piloti, kteří by se s touto hrozbou vypořádali.

  V období od 24.2. 2015 (00:01) do 8.3. 2015 (23:59) bude Orbitu opět terorizovat mateřská loď Hitac se svými přisluhovači. Zničte mateřskou loď a sbírejte kapsle do loterie Hitac. Nebo soustřeďte svou palebnou sílu na její přisluhovače, z nichž vypadnou písmena tajenky. Jakmile z nich složíte slovo „DARKORBIT“, obdržíte jako odměnu jednu kapsli. Kapsle můžete na stránce „Uridium“ směnit za losy do dvou různých loterií.

  Vyhrát můžete skvělé herní ceny, jako například jeden milion jednotek uridia, plně upgradované lasery LF4 nebo generátory štítů. Alternativně se můžete zúčastnit slosování o nákupní poukazy v hodnotě až 1.500€ do největších online obchodů.

  Hodně štěstí!
  Váš DarkOrbit tým,

  Pravidla akce:
  Zaměstnanci společnosti Bigpoint a jejích partnerských firem, jakož i jejich příbuzní, jsou z účasti v loterii vyloučeni. Porušení tohoto pravidla povede k diskvalifikaci z loterie. Tentýž postih čeká osoby, které použijí nepovolené pomůcky a způsoby k získání nespravedlivé výhody. V takových případech se výhra neuznává a bude vylosován nový výherce.

  Vzhledem k právním omezením se mohou hráči s pobytem v Brazílii, Itálii a některých státech USA účastnit pouze loterie o herní předměty.
   
 2. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj, vesmírní piloti!


  Jsme si dobře vědomi potíží s připojením, které vám bránily v hraní mezi 26. únorem a 1. březnem. Rádi bychom se vám tímto co nejupříměji omluvili za vzniklé komplikace.

  Jako odškodnění, a abychom vám dokázali, jak moc pro nás vaše spokojenost znamená, jsme se rozhodli obdarovat všechny hráče, kteří se přihlásí před 15. březnem, 5 kapslemi do loterie Hitac!

  Zároveň je akce Hitac prodloužená do 15.3.2015.

  Děkujeme vám za porozumění a za vaši věrnost. Přejeme spoustu zábavy s loterií Hitac a ať při vás stojí štěstí!


  Váš DarkOrbit tým
   
 3. Gahan

  Gahan Guest

  Ahoj, vesmírní piloti!

  Rádi bychom vás informovali, že nově vytvořené účty nedostanou odškodnění, jak se zdá, někteří hráči vytváří obrovské množství nových účtů na využítí odškodnění. To nebylo samozřejmě naším záměrem. Na těchto účtech bude kompenzace odečtena pokud účty byly registrovány po vydání odškodnění a jsou aktivovány od pátku a nebyly aktivní ve hře.

  Váš DarkOrbit tým
   
 4. Gahan

  Gahan Guest

  Ahoj, vesmírní piloti!

  Jsme rádi že vám můžeme oznámit že dnes 24.3.2015 jsou odměny Hitac rozdány .
  Případné připsání výhry si můžete překontrolovat ve svém provozním deníku .

  Pozor překontrolujte si zda máte ověřený email s herním účtem, již brzy budeme zasílat dárkové poukazi .

  Váš DarkOrbit tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.