Loterie Hitac, květen 2014

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 15/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj vesmírní piloti,

  Vedení firmy povolává do služby všechny bojeschopné piloty! Rovnováhou sil v letitém konfliktu otřásl návrat starých nepřátel: Mateřská loď Hitac likviduje vše, co jí stojí v cestě. Potřebujeme dobrovolníky, kteří by se jí postavili!

  V období od 17. května do 1.června 2014 se budete moci opět zúčastnit oblíbené loterie Hitac. Zničte tolik vetřelců Hitac, kolik dokážete, vyřešte slovní hádanku a získejte kapsle do loterie o fantastické ceny.

  O co se hraje?

  Pokud své kapsle směníte prostřednictvím měsíčního převodníku, můžete získat skvělé herní ceny jako plně upgradované lasery LF4 nebo 1 milion jednotek uridia. Nebo můžete využít slunečního převodníku a vyhrát nákupní poukazy do renomovaných online obchodů:

  • Hlavní výherce obdrží jeden nákupní poukaz v hodnotě přes 1.500,- euro

  • Tři další výherci obdrží každý po jednom poukazu v hodnotě přes 350,- euro

  • A celých jedenáct výherců obdrží každý po jednom poukazu v hodnotě přes 150,- euro
  To ale není vše!

  Kromě invaze vetřelců Hitac se budou dít i další věci. Po dobru trvání akce budete moci každý den zápolit ve svých oblíbených PvP režimech včetně Sector Control, Spaceball, Team Deatchmatch a mnohých dalších.

  Doplňující informace

  • Akce se nemohou zúčastnit zaměstnanci společnosti Bigpoint ani jejich partneři či příbuzní. Porušení podmínek účasti může vést k vyloučení z loterie a permanentnímu zablokování herního účtu. Tentýž postih čeká osoby, které použijí nepovolené pomůcky, případně se pokusí získat výhodu prostřednictvím manipulace nebo jiných neschválených metod. V takovém případě získá cenu jiný férově hrající účastník/účastníci.

  • Vzhledem k právním omezením se mohou hráči s pobytem v Brazílii, Itálii a některých státech USA účastnit pouze loterie o herní předměty.

  • Vítězové budou uvědomeni e-mailem. Všem účastníkům proto doporučujeme ujistit se, že jejich e-mailová adresa uvedená v Centru účtu ve hře je správná a ověřená.
  Váš DarkOrbit tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku