Návrhy Lovci vs farmáři

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _KonKy_, 27/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro

  1. Ano

    35.0%
  2. Ne

    65.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _KonKy_

    _KonKy_ User

    Každý generál by měl vést firmu od boje a ne se schovávat v branách jako zbabělec a proto bych pozměnil přidělování rankingovích bodů a to následovně:

    Body cti/200
    Body za likvidaci hráčů X5
    Body za likvidaci NPC/3

    +hráči by více lovili a tím pádem i víc utráceli
    +i noví hráči (lovci) by snáz získaly lepší hodnost
    +hodnost by více vypovídala o hráči
    +BP více zisku

    -farmářům a zbabělcům by hodnost klesla

    Myslím, že by hra začala být více akční.I generálové by museli vyletět na mapy a začít lovit aby si udrželi hodnost.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/14
  2. nechceš náhodou mít v prvním řádku do boje
    a pak by asi hodně začal lov lovců a ve hře by skoro nebyly už potřeba NPC, myslíš taky na dopad na hru co nějaké hodnocení třeba z více pohledů hm ty vidíš jako výhodu že by lidé víc lovili tak to já teda ne a myslím že lov probíhá dostatečně vzhledem k novým ukolům
     
  3. Korben

    Korben User

    *×BossMentos×* tohle ocenil(a).
  4. EnZet

    EnZet User

    No treba na cz3 by nejakej vetsi lov znamenal konec toho serveru, protoze by tam hralo jen top 300lidi a novacci by to hned zabalili, uz ted je tam maximalne 5 lodi na mape ( a to jsou ty nejvic frekventovane )..
     
  5. myslím, že tohle neprojde nehledě na zpracování
     
  6. to tady zase někdo neunese to , že generálové jsou farmáři a ne lovci :D Konky , když lovíš a nejsi generál , asi lovíš málo - nebo děláš málo bran - a mimochodem proč se všichni honíte za nějakou hodností? podle mého je hodnost v této hře poněkud nepodstatná - když bude někdo blázen a vrazí několik desítek tisíc do DO (samozřejmě někdo velmi zkušený) tak si vyndá i generála s astronautem začátečníkem ani si generál neprdne :)
     
    Korben tohle ocenil(a).
  7. mirec77

    mirec77 User

    Toto je problem hodnosti obecne, najlepsie by bolo pri kazdej hodnosti urcit pocet napr. Lodi, Npc, BZ, atd ktore je potrebne aby hrac danu hodnost dosiahol..
     
  8. Crystal

    Crystal User

    navrh NIE, nepodstatny, lovi sa uz dost a pochybujem ze by kvoli tomuto general stratil hodnost...to sotva..nato je primalo hracov na mapach

    a viete co je problem u hodnosti...sorry ale stohto mam asi najvacsie nervy v hre

    problem su tisice byvalych nabotovanych uctov ktore stale lietaju...sice sa uz nebotuje ale boty znicili hodnost uz navzdy....

    hovorim pokial BP drasticky nezasiahne proti timto uctom opatrenim v hodnosti...tak bohuzial hodnost ostane navzdy znicena a uplne zbytocna

    apr. nas TOP 1 na GE7 ma 10,800 hodin..... cize z 950 dni registracie hral VKUSE 450 dni....cize kazducky den minimalne 10 hodin vkuse...mimochodom ony hrac mal 3dni ban vtedy aj...ale hra vkuse veselo dalej
    to je nemozne pre normalneho ziveho cloveka...takze si stoho asi kazdy vie urobit obrazok ze titul general ma nepravom

    ja som v rebricku okolo 600teho miesta...mam nahratych 840 hodin cca...hraci v rebricku okolo mna maju od 2000 do 4000 hodin !!!!!! cize co nato viac povedat
    a toto je u 2/3 hracov....neuveritelne hodiny...cize iba ciste nakolotocovana hodnost

    proste hodnost je uz davno znicena

    prepacte ze som sa tu tak rozpisal...ale toto je jedna z veci ktora ma velmi mrzi v tejto hre
     
    Naposledy upraveno: 27/1/14
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  9. Zafod

    Zafod User

    Omlouvám se za OT, jen bych rád podotkl, že mě až tak nereálné nepřipadne hrát 10 hodin v kuse.

    Netvrdím že tak často a dlouho hraji, ale pár podobných pacošů znám.

    Crystal myslím že ti nepřísluší toto soudit.



    Btw: s jádrem tohoto návrhu bych i celkem souhlasil. Generál by měl být lovec lodí, ne lovec GG. Nicméně ono se do hodnocení počítá vše. A když na našem serveru (GE1) generála vidím, pěkně se pakuji, jelikož zkušenost má a lovit lodě umí :D.
     
  10. _KonKy_

    _KonKy_ User

    Podle mě by hodnost mněla být za zásluhy v boji jako je ničení nepřátel,plnění úkolů, odhranejch hodin pro firmu a ne za točení NPC,skupinovek a galaktickych bran.
     
    LukTok a Ad0lf=Shredder tohle ocenili.
  11. Do hlasování dávám ano.
    Crystal, naprosto s tebou souhlasím, na cz3 je to zvláště patrné (dle hodin a studiních bodů v TOP100)
    Zafode, když marodím (naposled jsem měl zlomené prsty na noze, před rokem a nešlo nic jiného dělat:D), hraji i déle než 10 hodin, ale v kuse 2 roky?
    K postu 12, Side, lovecké úkoly dělám v sebeobraně, rádoby lovec si mě najde sám a nemusím ho schánět po mapách a i vnitřně je to pro mě přijatelnější
     
    Naposledy upraveno: 28/1/14
    Crystal tohle ocenil(a).
  12. Sid

    Sid Guest

    Mno názorů spousta a s většinou se dá souhlasit, klidně ať si lovci mají hodnost, jen si musí dát pozor, zda je nakonec farmář neprožene skrz celý vesmír. Jsou i farmáři, kteří umí střílet lodě, jen je to tak nějak nebere :)
     
  13. _KonKy_

    _KonKy_ User

    Sid nikdo tu farmáře nezavrhuje,farmit musí všichni pokud si nekupujou U
     
  14. Zafod

    Zafod User

    Přesně jak říká Sidánek, souhlas.




    Btw: Cruenta†Ultionem ono na tom účtu může hrát víc lidí. Ano vím to se nemá, ale pokud je to třeba bratr, táta, syn... tak to prostě nejde zjistit
     
  15. Konky ja by som to zmenil na NPC/10, alebo by som zaviedol dve hodnosti, podla lodi a NPC zvlast, a bolo by na kazdom, ktoru z tych dvoch chce mat pred nickom.
     
  16. Sid

    Sid Guest

    Post mažu, přidělím pár bodů. Víš šlo to napsat i úplně jinak, ale evidentně se ti nechtělo.
     
  17. Řešíš zbytečnou věc. Hodnost hráče je ti na nic a znám tebe i celý tvůj klan. Prostě by to byla další výhoda pro tebe a tvůj klan a další nevýhoda pro ty, co se musí snažit, aby vám lezli na paty. Tomuhle návrhu dávám absolutní NE!
     
  18. _KonKy_

    _KonKy_ User

  19. Zeus

    Zeus Guest

    Já osobně s návrhem souhlasím,protože můj názor je,že je to on-line střílečka,tudíž bych více preferoval sestřel lodí,než npc.
    Ale.... tato hra nabízí spoustu možností a to vyhovuje každému jinak.Někdo jen sbírá,někdo střílí npc,někdo lodě a někdo je jen v branách a nikdy jse ho na mapě neviděli.zanechme pestrost hry dál a pokračujme v činnosti,která baví každého z vás.
    Já jsem lovec,dávám ano :)
     
  20. Já s tím zvýhodňováním absolutně nesouhlasím. On-Line střílečka to sice je, ale hodně nerovná. Vemte si konkyho. Většinou si vybírá viditelně slabší hráče. (tohle neututláš konky) A právě to že malý BB se třemi flaxy má čelit full havocu, je prostě (CENSORED). Prostě by to zapříčínilo velký odsun hráčů a plno pustých serverů, kde jsou jen lidi jako konky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.