LoW mapa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem `»тoвяuк«´, 4/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň,

    chcel by som sa opýtať, koľko je minimálne povolené množstvo hráčov na LoW mape??

    A či je nejaký postih za to, ak hráč tam bude lietať sám za pomoci niekoho, resp. samého seba, čiže malých účtov.

    Ďakujem za skorú odpoveď.
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    minimální počet hráčů jsou 3. A vypomáhání si mezi svými účty je proti pravidlům hry, takže za to postih je. Hrajte poctivě a nevymýšlejte způsoby, jak systém obejít.

    Máš ještě nějaké otázky na toto téma?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. DC-KING

    DC-KING User

    Scháníš návod jak si sám vypomoci bez postihu :)
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Myslím, že ne. Jenom se ptá, aby věděl, jak se má tomu postihu vyhnout.
     
    DC-KING tohle ocenil(a).
  5. DC-KING

    DC-KING User

    Ano máš pravdu, taky bych se raději ujistil zda to mám dělat či ne, ale radu bych tu tak blbě nehledal :) no každý zkouší jak umí
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. @Arya Ja len, ze viem o jednom hráčovi, ktorý skáče do lowky pomocou maleho uctu resp. niekedy aj pomocou hlaca klanu, potom sa ten mapý acc nechá zničiť a ten daný hráč si potom LoW-ku točí sám, tak či je to legálne, alebo s tým mám niečo robiť a písať na podporu alebo to riešiť rovno tu :D PS: mám aj screen, ako je sám v LoWke ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Arya

    Arya User

    Pokud skáče s hráčem z klanu, problém to není. A sám v low být nemůže, alespoň ne delší dobu, protože je tam odpočet sekund. Ale pokud si vypomáhá svým účtem, je to špatně. Napiš na podporu a oni to prověří.
     
    Naposledy upraveno: 4/4/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.