Návrhy Mail - "Příjemce si nepřeje přijímat žádné zprávy"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Alagesias, 30/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbilo by se vám, kdyby se při psaní hráčům přes mail předem ukazovalo, že si je nepřejí ?

  1. Ano, líbilo.

    89.5%
  2. Ne, nelíbilo.

    10.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Alagesias

    Alagesias User

    Zdravím,
    mam návrh ohledně psaní mailu lidem, kteří si je nepřejí.
    Př.: Chci napsat někomu zprávu, tak se rozepíši, napíši mu dlouhou zprávu o několika řádcích, chystám se mu jí odeslat, minimálně 5x musím obnovit kod pro potvrzení, abych ho vůbec přečetl. Tohle všechno mě může stát dost času, za který bych mohl hrát. Pak mi systém napíše: "Příjemce si nepřeje přijímat žádné zprávy"

    To mě vždy vážně naštvě, a proto by bylo fajn, kdyby se už při vyhledání hráče označilo (například červeně zbarvený nick v levém sloupci zadávání jména), že si nepřeje přijímat zprávy.


    1) Výhody pro hráče:
    • šetří čas a nervy


    2) Zátěž na systém:
    • v tomhle případě bychom asi nějakou zátěž na systémech či jiném chodu hry těžko hledaly


    3) Nevýhody pro hráče:
    • stejně tak nevidím žádné nevýhody, maximálně tak grafické


    Ačkoliv se někomu může zdát, že se jedná o hloupost, může to ušetřit čas, a i taková malichernost může hru Dark Orbit zase o malý kousek zlepšit.

    -alagesias
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Pro mě,je to jasné ano,dobrý nápad.Ušetří ti to spousty času!Hned ti dám + ocenění
     
  3. Callisto

    Callisto User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.