Oznámení Malá dmg bug na lodi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*Ťapíík*-, 29/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den , už mě opavdu *** jak ta hra nefunguje.Mam v lodi promerko střílím kolem 70k do npc a to nemám dodělaný profil na npc.Jdu na lov dám si sepron a do lodě na vrtačce dmg55-75 max před rokem a kus když se my ztráceli lf4 z lodě a všici se my smáli pak to někdo z vás prokouk a účet opravil ted sem psal už dvakrát a jenom výsměch a za urážku na měsíc ban takže jste se připravily o měsíc premka + koupené urko myslím že jstou to hrou už je toho až až kdo to vydržel hrát 7 let a neužil si měsíc bez boterů lagů bugů a jediná pomoc ban na herní účet co nebo aspon chat ale pomoc nulová takže zdar
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/9/18
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Příteli, na to se již nedá nic jiného napsat; než Ti popřát, velmi mnoho štestí v reálnem životě ať už děláš cokoli.
    S touto hrou, to jde bohužel od 9 ke 5. A pak hráč padá ještě hloub, bez možnosti k vyplávání na povrch.

    P.S.: Osobně sem to vydržel: témeř 5 let. A co z toho mám? Také nic.
    Jenom sleduji, kolik hráčů tuhle hru opustilo. Tá bilance je až moc otřasná.

    Mnohem lépe budě to také opustit, než sledovat tento melodramatický vývoj. Bohužel.
    To již by byl mnohem lepší reálny život, než tenhle stav. Protože s tím, se už nic dělat nedá.

    Většinou sem optimista, ale z této situace, fakt nevidím ani jediné východiskové řešení. :rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 29/9/18
    Alyctro, pepouch a peza50 tohle ocenili.
  3. pepouch

    pepouch User

    Taky teď spíš vyčkávám co bude.Zatím je to jen horší.Tak vždy zkusím,a bobek na to :).
    Dělám si screeny,a to jsou špeky.Byl jsem dnes na mapě 1-2,měl jsem tam řídící centrum,samo že nefunkční.
    Samé takové věci potkávám skoro všude.
    Takže ti přeji také mnoho úspěchů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Pokud chceš řešit ban na chat tak podle pravidel. Pokud máš něco ohledně hry, tak se tu budeš vyjadřovat slušně.

    Nic k řešení, uzavřeno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.