Mala otazka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SK-*3mp3r0r*-MMO, 20/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pozerám na ulohy.... vidím len tie nové, mám otázku, staré úlohy sa už nedajú začať plniť? BP ich odstránilo? akože nové úlohy sú fajn, kopa BZ ale stare boli viac zamerane na učko... celkom by som chcel najsť spôsob ako sa k nim prepracovať..
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Zafod

    Zafod User

    Já jen odpovím.

    SK-*3mp3r0r*-MMO ty úkoly všem jdou, jen tobě je BP schovalo :D (pro jistotu uvádím že se jedná o žert).

    Pokud tam ty úkoly nemáš, tak je přece jasné že již nejsou dostupné. Připadne mi to celkem logické.
    Nezlob se, ale okolo tohoto zde na fóru bylo už dost humbuku a věnuje se tomu i jedno rozsáhlé téma.
    Já chápu že jsi fórum nalezl cca před 12ti dny a je to pecka, jen by neškodilo občas hledat a přečíst si odkazy, které ti dávají moderátoři.
     
  4. milý zafod, ja som forum poznal x-rokov ;-) len mi príde nelogické načo ich bp, odstranilo.... aspon mam prijaté oba goli-nemesisi :D ale je mi trocha blbé, že hráči budú mať úlohy iba žnič 100 nepriatelských lodí a to tú tie najťažšie... a legendárne plnenie nemesisu už není realitou... príde mi to nelogické... ale kašlať na to , zafod ja som dočko nehral teraz rok lebo som bol naštvany na grafiku... a teraz si asi nebudem 3 dni v kuse čítať nové forko, aby som zistil pár vecí... radšej sa opýtam adminov a oni mi odpovedia .... niekedy sú to obyčajné príspevky... niekedy to sú príspevky, nad ktorými mi stojí rozum a niekedy to sú príspevky, kde padám na zem od smiechu nad tou logikou... ale hádam nedostanem zase nejaké vaše oblúbené ,,body´´ za vyjadrenie svojho názoru... hádam si v tejto téme môžme aj inteligentne pokecať nie zafod? ;-)

    PS: na tom avatarovi si ty? :D
     
  5. Korben

    Korben User

    SK-*3mp3r0r*-MMONa odstránení úloh nieje nič nelogické. Hra jednoducho prešla zmenami a tak zmeny zasiahli aj úlohy.

    PS : Áno v tom avatarovi je Zafod.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.