Male DMG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem nibe, 22/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nibe

    nibe User

    ahoj mam dotaz je mozno nejak overit a dat doporadku moje DMG myslim ze je dost male jsem full a i spoluhraci z klanu rikaji ze mam dost male oproti nim je mozno toto nejak overit dekuji
     
    Fazer7λητк tohle ocenil(a).
  2. Drift1

    Drift1 User

    Záleží na tom čím myslíš to vaše slovíčko ,,Full,,...podle mě to znamená Goliath+pet,45 LF4 v plném upgradu,oba boostery na dmg,seprom a nějakou formaci a design na zvýšení dmg...takže ??
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. nibe

    nibe User

    ano tak jak pises vse mam full a golika championa byl bych vdecny za pomoc jelikoz si myslim ze to dmg mam fakt male na vrtacce jako fullka mam s bidou 180k coz oproti ostatnim kteri davaji 250 a vice do teto hry jsem investoval dost financnich prostredku a rad bych mel vse jak ma byt dekuji
     
    Naposledy upraveno: 22/3/18
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Když napíšeš podrobně svoji výbavu, tzn. počet a typ laserů, používanou loď včetně designu, upgrady vybavení, designy letounů, rozložení profilu, používanou formaci, kameny a boostery, není problém průměrnou DMG jakou máš mít spočítat.
    Takhle je to jenom o dohadech.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. nibe

    nibe User

    nepotrebuji pocitat jde me o to aby jste se na to podivali vy na mem ucte
     
  6. Napíšu to jednoduše. Goliath (ne Cyborg, ani Surgeon) s designem na 5% bonus útok nemůže čistě s bílou municí dosáhnout 150k, natož 250k rány. Pokud nibe kopeš čistě s bílou kolem 150k, tak nekopeš málo, ba naopak spíše už se jedná o podezřele vysoké číslo, kde pravděpodobně dochází k součtu s něčím dalším jako jsou rakety, raketomet. S RSB se lze dostat někam ke 140tisícům a pokud dáš mix, tak lze v herním okně vidět i číslo kolem 250k, protože se ti sečte RSB+bílá+raketa+raketomet.
    Max. s bílou při 15LF4(16up) + 20LF4(16up) v letounech(6lvl+16up) s Havocem + vrtačka + seprom + booster + distr.booster + PP je cca. 100k.

    Zde je odkaz na jeden starší výpočet na netu.
     
    -baghira2- a nibe tohle ocenili.
  7. nibe

    nibe User

    ok diky za vysvetleni takze v tom pripade je u me vse v poradku to jsem potreboval vedet a kdyz teda nekdo kope 258k sice ma cyborga ale i tak si myslim ze to je dost kdyz jeste rika ze miva i 300k ale to je jedno s tim asi nikdo nic neudela jde me jen o to abych ja to mel vse v poradku a po tvem vysvetleni je to ok tak dekuji jeste jednou
     
  8. Arya

    Arya User

    Nepotřebuješ počítat? Jenže DMG je o číslech a pokud nenapíšeš jakou máš výbavu co se DMG týče, tak nezjistíme, kolik bys měl ubírat. Nic víc by kolegové na tvém účtu nenakoukali. Tak to jen pro příště ;)

    Téma tedy považuji za vyřešené a uzamykám. Kdybys měl další dotazy, tak zde: Diskuze-maximální DMG.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.