Malej Problem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *King_Kong*, 7/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nazdárek mohu dotaz ? Mam kámoše a ten je u VRU Hráč jménem ๖ۣۜPØĿ[​IMG]ΣЯGΣI๖ۣۜS[​IMG].o
    a má problém z přihlášením když zadává heslo a jméno a klikne na
    přihlášení tak mu naskočil znova stránka Darkorbitu zkoušel sem se mu tam
    přihlásit a to samé skoušel jiné prohlížeče :

    Opera,Mozilla Firefox,Microsoft Edge,Google chrom,Internet Explorer,

    a pořad to samé potřebuji radu Děkuji
     
  2. Formes

    Formes User

    Dívali jste se na profil onoho hráče, jestli je aktivní a není například zabanovaný?
     
  3. Borat

    Borat User

    Choď na jeho profil pilota cez tvoj účet a pokiaľ ti napíše "Tento profil nie je dostupný" tak dotyčný ma ban a pokiaľ ho ma tak na svojej emailovej adrese bude mať od podpory dôvod banu a dĺžku.
     
  4. 1980milan

    1980milan User

    ja sa čudujem že si sa mu skušal prihlásiť na účet aj ked je to najlepší kamarat nikdy by ti nemal dať heslo aj ked to možno mysli dobre a ty tiež ak ovšem nechce prísť o účet a potom že sa nedá a nemôže prihlásiť ach jaj
     
  5. Dobrý den, zrkátka mému kamarádovi se to nestalo porpvé stalo se to už víckrát jeto zhruba 4 týdny kdy jsem spolu hráli a pak mi píše že na učet nemuže dostat tak to to trvalo 3 týdny kdy mi pak napsal že už mu to funguje a včera na učtě byl na posled po jeho prvním přihlášení hrál necelích 4 hodinky po odlášení učtu a znovu přihlášení mu to už zase nešlo



    1980milan nic proti tobě ale já pravidla neporušuji a jenom se mu snažím pomoct
     
  6. Když ti dal údaje a ty se snažíš připojit na jeho acc, tak už to je porušení VOP, ve kterém je jasně zakázán prodej účtu, jeho sdílení s více lidmi atd. Pokud ses mu na něj přihlásil, když on se na něj mohl dostat normálně, tak teď se tam nemusí dostat kvůli tomu, že si na něm byl ty, tudíž může mít zabanovaný acc. Ať se mrkne na email, kde může mít důvod zabanování účtu, popřípadě kontaktovat podporu a zeptat se tam.
     
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    To zas není tak úplně pravda, můžeš se přihlašovat i z jiných IP
     
  8. :-( tak to se omlouvam teda nevedel sem to ale diky za warovaní
     
  9. Formes

    Formes User

    To je pravda, ale musí to být majitel účtu, kdo se přihlašuje. Tak že když se majitel přihlásí například v Praze a za 5 minut se na účet přihlásí někdo v Brně, tak je to jasné porušení.
     
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Jasné :)
     
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj *King_Kong*

    tak čo pozeral si jeho profil pilota? dohľadal si si ho? Zadáva tvoj kamarát správne údaje, akonáhle tam má medzeru, napr na začiatku prihlasovacieho nicku alebo na konci tak už ho to nepusí ďalej. Napíše mu aspoň nejakú chybu, prípadne ako vyzerá jeho link po prihláseni? Prihlasuje sa napr cez www.darkorbit.sk prípadne .cz ? Je potrebné viac info aby sme skúsili nájsť problém.
     
  12. ahoj jessie co me řika tak ano dokonce mě poslal video ale neumim ho sem nahrat...

    Jinak sem skoušel ho najit ale pise to Je nám líto, tento profil už není dostupný.
     
  13. Borat

    Borat User

    Túto hlášku píše na profile ak ma dotyčný užívateľ ban na účet. Povedz svojmu kamarátovi aby sa pozrel na emailovu adresu priradenu k účtu a tam bude mať email od podpory ohľadom banu. Dôvod a dĺžka banu.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  14. ..napriklad pre mna toto jasne nie je vobec..kedze presne tento problem sa mi stal v inej hre..heslo z uctu nevedel nikto okrem mna a podpora danej hry mi tvrdila presne to co si napisal ze o nejakych cca 5 minut za niekto prihlasil na moj ucet uplne z ineho mesta vzdialeneho cca 150km..no a teraz mi povedz ako som mal ja dokazat ze to nie je mozne ale chyba je niekde u nich..
     
    tomcat8 tohle ocenil(a).
  15. Děkuju prozatím prosim za lock až budu na silnějsím internetu tak poslu video ale děkuju za radu :-D moc diky
     
  16. Borat

    Borat User

    Na žiadosť autora uzatváram.

    Lock.
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    *King_Kong* Zbytocne budes posielat video, ak ti pise, ze profil neexistuje, tak potom je dany ucet zabanovany.

    Dalej, zabanovane ucty sa riesia cez podporu a to si bude musiet kamarat uz riesit sam.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.