Návrhy Malý dodatek k tréninkové aréně...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †«ĐĒŖĂŦÏȤȀŦȌŖ»[ĐĚŞ™], 17/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co si o tom myslíte?

  1. Dobrý nápad!

    100.0%
  2. Dobrý nápad, ale něco bych změnil

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Jsem zcela spokojen s tím, že ostatní hráči mohou v duelech podvádět!

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdar lidi,

    určitě všichni znáte situaci, kdy proti někomu bojujete a po tom, co soupeře zničíte, vám přijde zpráva ve stylu: "bez kamarádů bys to nedal, co? co takhle jít na souboj sám? ". Se soubojem tedy souhlasíte, ovšem jakmile začnete bojovat, čirou náhodou na vás vyskočí z masku další dvě lodě a po tom, co vás zničí, vám od onoho hráče ještě přijde něco jako "haha, teď už nejsi takový frajer, co?". Proto bych navrhoval přidat do tréninkové arény přidat možnost vyzvat konkrétního hráče a u takovýchto soubojů i možnost nastavit podmínky, například povolenou munici. Samozřejmě takto by se arény dalo snadno zneužít, takže za takovýto souboj by nikdo ze zúčastněných nedostal odměnu

    VÝHODY
    Hráči: Hráč, který byl k duelu vyzván, by měl jistotu, že soupeř nebude podvádět...
    Klany: Nic mě nenapadá...
    Bigpoint: Větší spokojenost adminů a moderátorů, nemuseli by v chatu řešit hádky ohledně podvádění v soubojích.


    NEVÝHODY
    Hráči: ...ovšem hráč, který vyzval soupeře k duelu by nemohl podvádět, což by se mu nelíbilo.
    Klany: Nic mě nenapadá...
    Bigpoint: Trocha toho programování.
     
  2. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.