maly dotaz k banu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem hunter741, 28/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hunter741

    hunter741 User

    Som sklamana s toho co moj syn pisal na foru a tak pisem tu za neho lebo dostal ban na ucet a to dozivotny ci trvaly sa to vola neviem.Vola sa .marshunter.
    Podpora hry mu neodpoveda a pytaly sa ho 11 otazok.Len by som chcela vediet ze ked tie odpovede k tym otazkam poslal v piatok 25.7. asi o 15:30 ze kedy mu pride odpoved,bo doma sa hrozne nudi a stazoval sa mi ze nema co robit.Viem co tu robil ale to preto ze mu ukradli ucet.Prepacte ze tu tolko vypisujeme ale chceme vediet ci by mu nemohli dat unban,lebo minul vsetky svoje peniaze.Dakujem za skoru odpoved.
     
  2. Korben

    Korben User

    hunter741 Nebudeme tu stále dookola opakovať že bany na účet na fóre neriešime a keď sa synáčik doma nudí, tak ho treba zamestnať a nie ho posielať hrať hru.
    Daný hráč s podpory odpoveď určite dostal a rozhodnutie podpory je konečné.

    Uzavreté, LOCK.
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Ale on odpoved dostal a to i dnes,kde mu bylo jasne napsano ze ma 30 dnu ban.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.