malý_princ†PvP†™

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem malý_princ_♥Klárka♥, 12/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravím všechny holky a kluky každého věku.
    Jsem pilot z česka 1, kde hraji od dob starého klienta a stále na jednom účtu, který jsem si vypiplal od miminka. Hra se hodně změnila, jsou chvilky, kdy mě to baví a naopak chvilky, kdy přemýšlím, proč to ještě hraji. Na tomto serveru mám své úspěchy i neúspěchy, jako je například dvouhvězda u dvou firem (EIC a VRU). Nejsem na tomto serveru moc oblíbený a troufám si říct, že jsem jeden z těch, který je trnem oku více, jak poloviny serveru (a upřímně, tato vizitka mi v celku vyhovuje, jelikož mi ostatní dávají najevo, že jsem v této hře něco dokázal = naštval je) :)
    Nyní jsem náčelníkem jednoho z TOP klanů na tomto serveru (klanu Zrození = BORN) a i když je to občas s přátelí v tomto klanu těžké, jsem na ně hrdý ...
    Všem, co si to přečtou bych chtěl vzkázat to, že tu ještě nějaký pátek budu a mé chování ve hře měnit nehodlám :))) Tedy lovit, lovit a ... lovit :)

    P.S.: v současné době jedu pouze na jednu statistiku ve hře a tou jsou sestřelené lodě, takže možná i proto jsem tak nenáviděn :)))
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Všechny OT zde smazané, poprosím pamatovat že i pro tuhle sekci jsou daná pravidla. Ono by ani nějaké to menší OT nevadilo, ale žádné naznačovaní používání programů kvůli tomu jak dlouho kdo hraje, diskuze na téma botů, apod. sem absolutně nepatří. Na řešení podvodníků jsou kompetentní v BP.
    Děkuji za pochopení.
     
  3. Redsis

    Redsis User

    Rád by sem vedel koho strielaš kde to nikto nehrá mapy prázdné cez den a v noci 0 hráču hra upadla a všetci vieme prečo, není co dodat. Hraješ potom asi sám zo sebou.
     
  4. Mamina71

    Mamina71 User

    Dovolím si Redsisovi v něčem malinko oponovat. Ano, většina lidí kritizuje, že na CZ serverech není co střílet a taky proletím mapou na CZ3, aniž bych kohokoliv potkal, (takže sloučení všech tří CZ serverů do jednoho většího očekáváme s nadějí, že se budou lépe plnit nejen PvP úkoly, ale i úkoly na velké počty NPC pirátů a uber NPC).

    Avšak podívejte se do statistiky Dominance, kolik je tam celkem hráčů, kteří mají alespoň nějaké body: na CZ3 je to momentálně 322 hráčů, na GE1 (o které jsem si doposud myslel, že je mnohokrát plnější je to nyní 1195 hráčů, což není ani čtyřnásobek!

    No a teď záleží na úhlu pohledu - buďto to budeme brát, jako že CZ server na tom není až tak špatně, když počet jeho hráčů tvoří více než čtvrtinu počtu hráčů věhlasného GE1, anebo jiný pohled, že ani GE1 na tom teď není nic moc a měl by mít více hráčů.
    Ale pak už to je i o "železe" na kterém GE1 běhá a na jeho internetové konektivitě, aby hráči nebyli nešťastní, že pokud je nějaká zajímavá akce, tak je hratelnost na GE1 "mírně obtížná" (protože trhaná).
     
  5. viper63

    viper63 User

    Jen tak mimochodem, na G1 to zase už nějakou dobu nefunguje, tak proto hráči jdou na jiný server, nebo i končí.
     
  6. mmoisgod

    mmoisgod User

    Ale notak tebe si pamatuju tak z roku 2013/14 to jsem ještě hrál český server