Mám 141K uri a slevák na týden, co s tím?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TECHNICKER, 25/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Ahojky, řeším takový problém jak jste si již z názvu threadu nejspíš všimli. Dnes 25.11 jsem si na helix hack koupil slevák na týden a uri za celkem 368 Kč. Koupil jsem si Motýla (michocdem fakt úžasná formace) a zbylo mi 141K uri tak bych si chtěl nechat poradit co s tím. napadaly mě jen blbosti typu: koupit logdisky, Klíče k bednám, součástky do montáže zbytek vylootit a postavit skilldesign(to jsem zavrhl skilldesign si vydražím-asi Venoma, ale o tom mi tu prosím nepište, nechi tu OTečko), Nebo vyklikat Zetu (to mi přišlo asi nejrozumejsi kdyz je dnes sleva na klikani a jeden klik me dneska stoji 60Učka), nebo upgrady (blbost totalní když nejsem ještě ani feg) a petku do konce týdne asi vyexpit nestihnu (mám ji na lvl3) a podobné blbosti.
    Tak bych rád slyšel váš názor guys.

    TECH
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
    jan42 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  2. Warden

    Warden User

    TECHNICKER: No Zetu rozhodně potřebuješ, neb Havoky, logdisky, klíče a docela slušná odměna není k zahození. Pokud ji vyklikáš musíš ji dokončit v neděli na dvojnásobek, aby to stálo za to.

    Jen malá poznámka k tomu sleváku. Bylo to zbytečné utácet tolik peněz. Spíš sis měl koupit slevák na týden a zbytek investovat např. do uridia na Helix 400. To by bylo pro tebe výhodnější.

    P.S: Pokud jsi platil kartou, nezapomeň si zrušit předplatné.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Kartou jsem neplatil a udělal ksem přesně co si napsal. dneska byla helix 400% akce. ja koupil uri a slevak. jinak oceňuju rychlost zdwjších modů. :)
    *EDIT
    první příspěvek jsem už opravil. Jen to špatně vyznélo
    *EDIT II.
    Takže mám jít klikat Zetu?
    *EDIT III.
    Proč na double odměny? proč ne na speciální odměny přijde mi, že jsou tam lepší odměny.
    *EDIT IV. za 10k uri jsem vyklikal 25 dilků nice ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
    jan42 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  4. Warden

    Warden User

    TECHNICKER: Na double odměny proto, že místo 50 logdisků a 25 klíčů dostaneš 100 logdisků a 50 klíčů a to je zásadní rozdíl. ;)

    Edit: Dokud nebudeš mít profil, full havoc a Zeus, tak dělat Zety a bedny sbírat na ZEUS den.

    P.S: Děkujeme za pochvalu. :)
     
    jan42, -baghira2- a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  5. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    jj. Bedny samozřejmě jindy než na zeus akci nesbiram a profil chi udelat full blue a hrube.
    *EDIT
    +Teď mám rozdělanou i lambdu. taky ji mám dodělat na doubly?
    *EDIT II.
    WaaU za 20K Uri mi nadropovalo 45 dílů to je superWortHiT
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
    jan42 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  6. Warden

    Warden User

    TECHNICKER: V lambdě na double odměny dostaneš místo 5 klíčů 10. Když ji dokončíš na speciální odměny, dostaneš maximálně tak design a PETa či letouny. Osobně bych ji dodělával také na dvojnásobné odměny, neb na vzhled není tak důležitý.

    Edit: Zanedbatelné nejsou ani dvojnásobná BZ a čet. BZ tě posunou k vyššímu levelu a tedy i k lepším běžným úkolům.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    jj díky moc za rady fakt pomohlom Doklikám Zetu a pak s tím co? Další zetu? :D
    PS: Mam lvl 11 a na další mi chybí už jen 3 mega BZ. ale zase můžu hrát jen z mobilu. ( nmam Kompa-zatím)
    *EDIT
    za 40K Uri 63 dílků Jakože WoooW
    *EDIT II.
    Zeta postavená za přesně osmdesát tisíc účka. a nejlepší byl konec: 108/111 multiplikator x3 a zrazu BAM tři dílky :,,,D
    *EDIT III.
    A co mám dělat s tím zbytkem ? (61K Uri)
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
    jan42 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  8. Warden

    Warden User

    TECHNICKER: Šel bych do další zety, ale ten mobil mě děsí.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Však z mobilu nedělám ani Lambdu. Třeba dneska jsem ji dělal z internetové kavárny :E
    :D:D:D

    A dvě hoďky mě stály jenom 48 Kaček.
    *EDIT
    Můžu mít dvě brány před spawnem nebo se mi ta jedna vyruší?
    *EDIT II.
    Myslíš že na zetu stačím s full iris, 19 lf-3, 5 B-02, 12 G7600, +1 lf-4
    *EDIT III.
    Hlavně jak hraju furt z mobilu tak neumim moc točit/tahat. A to si myslim je celkem blby. :/
    *EDIT IV. Udělal jsem studiák a vymaxoval si sváření pro pokročilé na dvojku yaay. :)

    Jinak myslím, že můžeš asi LOCK, ale prosimtě ještě miřekni jestli můžu mít na mapě víc než jednu bránu.

    Ten zbytek uri jsem taky klikal a z 61k uri 83 dilku.
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
    jan42 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  10. Warden

    Warden User

    Zeta je jednoduchá brána, dá se udělat i s vegetou a LF3.

    Co se týká bran, od dané brány, např. Zeta, můžeš mít na mapš jen jednu. Druhou můžeš mít vyklikanou, ale nemůžeš ji postavit na mapu, dokud neuděláš tu první. Jinak sleva na klikákání by měla být i zítra (alespoň do dneška vždy v neděli byla od té doby co ji zavedli).

    Máš ještě nějaký dotaz?
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Už žádný dotaz nemám. Děkuju fakt jsi mi pomohl. Tu Zetu a Lamdu se pokusím dodělat dneska.
    Fakt děkuju moc a musím i napodruhé říct, že oceňuju rychl9st zdejších modů. :)

    Přeji hodně štěstí na orbitě. ;)

    TECH
    (můžeš LOCK)
     
    jan42 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  12. Borat

    Borat User

    Tak veľa šťastia prajem ;)

    Zodpovedané.
    Lock.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.