Mam problem z klanom [GnsR] Gengstri

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem -.-JOHNNY-.-, 5/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mam probelm z klanom (GnsR) Gengstri ktoreho som clenom jeho velitel uz tuto hru nehra alebo maloco to hraje a nemozem sa dostat ku kreditu ktory my tam koly daniam posli jedna sa o ciastku asi 200 000 000 kreditou nedalo by sa to neja poslat naspet ziadam len to co tam slo odomna nic viac nedalo by sa to nejak vyriesit ??
     
    Naposledy upraveno: 5/2/15
  2. Klanové kredity ti může vyplatit náčelník a další hráči, kterým dal náčelník k vyplácení dostatečná práva. Nechci se mýlit, ale moderátor, ani administrátor ti nic nevyplatí.
    Jinak, pro příště, pokud budeš mít nějaký dotaz, klidně napiš i server, na kterém hraješ a ID..:D

    čti: klan
     
    Naposledy upraveno: 5/2/15
  3. -.-JOHNNY-.- a co zkusit ještě zkontaktovat toho náčelníka , popřípadě ty ostatní členy , kteří by na to mohli mít práva ?
     
    123812 tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    -.-JOHNNY-.- To si budes musiet vyriesit s hracmi v klane, tu ti to nikto nebude pripisovat na ucet.

    Vratit ti to mozu len velitel a hraci s pravami na vyplacanie, my nie.
     
  5. praveze jednine on bol nacelnik a len on mal prava vyplacat kredity po pol roku sa my z nim podarilo zkontaktovat ale pisal my ze to uz nehra alebo len malokedy a ze my nic posielat nebude neriesil by som to keby to nebolo 200 000 000 pisal som na podporu ale tam my napisaly ze oni riesia technicke veci hry a nie taketo ze to mam napisat na forum je to dost nefer voci hracom ktorych takto okradly (hrajem na serveri česko 1 moje ide je 99332911)
     
  6. Korben

    Korben User

    Toto si musíte vyjasniť s náčelníkom klanu. Toto podpora nerieši a ani fórum. Ak je náčelník neaktívny , tak v takom klane kde to berie aj kredit, by som určite nebol.
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Spíše se držet v klanu kvuli kreditu je na nic.Založ si svuj,šetři a máš pokoj..200 mega se dá za dva dny naklepat.
     
  8. erghm :D 200 mega vydělám za 3 dny :DDDDD když to jde :DDDDD