mapa 5-3

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Paulless, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Paulless

    Paulless User

    Zdravim, nevím jestli to tak má být, a tady na novém fóru jsem to nenašel, ale když mě sestřelí na mapě 5-3 a dám, aby mě to oživilo u portálu, tak mě to hodí na portál nepřítele kde nemám ani Zónu Neútočení, nevím jestli to tak má být, ale jinak je to naprosto zbytečné, aby byla ta možnost se nechat oživit na portálu, když to stejně hodí na portál kde není ZN a hned co se resnu, tak ostatní do mě začnou střílet.
     
  2. ono ta to ozivy pri najblizsom portalu a ked je blizsie nepriatelsky port tak ta to ozivy tam :) ked ty to vadi tak naco sa tam stale ozivujes ??? ked vies ze su tam lovci :) ja osobne na paldko chodim iba cez scoremegadon ked nasa firma to tam vycisty :D
     
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ako uz bolo pisane hodi ta to na najblizsi port.Preto vzdy po odstrele si pozri poziciu,kde si bol odstreleny a ci najblizsi port je od tvojej firmy,ci nepriatelskej.Ak nepriatelsky,tak odporucam radsej opravit zadara na zakladni..ak mas druhy hangar,tak si dat lod na 5-2 a tam zadara cez warp system ist na tvoju bojovu lod.Preletis len kusok a si na 5-3 ;)
     
  4. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.