mapa ???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kallmell, 16/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kallmell

    kallmell User

    ahoj hraci jsem docela zacatecnik a dostal jsem radu ze mam letet na mapu ???. ale bohuzel jsem ji nenasel... muzete mi poradit jak se tam dostat? dik za odpoved
     
  2. coolmen

    coolmen User

    Tam se jen tak nedostanes.Jedinej zpusob je chyba v cpu skoku.Nevím jestli jeste ta chyba je,dlouho se mi to nestalo snad jen jednou a to uz to hraju dlouho.Je tam kubík a uber protegiti a prezijes tam opravdu chvilicku jenom.
    Mapy Darkorbitu
     
  3. Na mapu ??? se dá dostat pomocí chyby v cpu skoku, ale je na to opravdu malá šance,možná něco kolem 1:10000. Aby si tam vydržel aspoň chviličku, tak vhodná loď je spearhead a dost štítů, popřípadě tartarus a taky dost štítů+empy kdyby náhodou tě spomalili protegitky, tak aby jsi mohl utéct.
     
  4. ja se tam jesteč ,nedostal a to hraju hodne dlouho
     
  5. kallmell

    kallmell User

    jsem slysel ze je na to nejaka finta ale nevim :(
     
  6. X86b27

    X86b27 User

    tak se tam da dostat :D sem to vyzkousel se spatnou lodi zrovna a
    [​IMG]
    16.01.2017 - 15:21[​IMG]Tvá loď byla zničena vetřeleckou lodí typu UberProtegit.
     
  7. smoki170

    smoki170 User

    ja bych tam osobne nelital jelikoz kdyz teror tam byl 2 hodiny a to mnel nejlepsi vybaveni tak je to spis o tom aby sis vzal vegu udelal lv 8 a sel boxikovat pomuze to vic nez ta mapa :D a jinak sbirej strilej az udelas lepsi vybaveni a potom to teprv skousej :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Áno finta je, že budeš skúsať skokové CPU inak sa o ničom inom bohužiaľ nevie. Všetko je opísane v Mapy Darkorbitu

    Považujem za vyriešené a prajem veľa šťastia pri skakani na mapu ???
    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.