mapa?????

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !_____KBL*STAR_____!, 18/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. takže když se konečně dostanu na mapu ??? (secret) tak tam nemužu hodit EMP ani isnta. shild ??? ani na saby mi nešlo přepnou :((( ? díky za odpověd je to chyba ?
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Nedávno jsem tam byl a fungovalo vše, ish, empy, všechna munice i schopnosti lodí. Jediné co je zamýšleno aby nešlo je klasické maskování. Jako důvod proč ti to zdánlivě nešlo mně napadá jedině lag nebo nebo resetování nastavení klávesových zkratek, pokud jsi ovšem v liště nepřepínal ručně.
     
  3. EMP puls i instashield tam fungují, jen se nedají použít hned po skoku. Trvá pár vteřin než je můžeš použít. Takže pokud tě CPU prdne někam do středu mapy tak je to konečná :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. aha tak díky :) ano hodilo do prostřed
     
  5. Mozno si mal len NEDEFINOVANU klavesnicu, tym apdom si nemohol prepnut konfu, a nabindovana klavesnica nebola zadana :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Má autor ještě nějaké otázky k tématu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Warden

    Warden User

    I kdyby měl, bylo by lepší, kdyby je položil v tématu se shodným názvem, ketré je tu již dlouho a to Diskuze: Mapa ???.

    Duplicitní téma

    LOCK
     
    Naposledy upraveno: 25/1/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.