Chyby Mapa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, 29/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím mám problém který možná mají další hráči co hrají DO.

    Mám aktivní záložku kde je hangár a další věcí, k tomu mám aktivní i mapu na orbitě.
    Dávám si například loď vengi light vybavení do lodi a jak to tak dávám tak se mě sekne mapa a nejde se ani hýbat.

    Musím dát křížek a znovu to pustit a takhle mě to dělá denně tak 50x a už mě to doslova rozčiluje.
    Točím VOT bránu a udělá mě to 2x i 3x za sebou a zbytečně zničené životy.
    Tak s tím laskavě něco udělejte protože to není možné že se to furt musí tak sekat ta mapa že se nejde ani pořádně hýbat. Máte zasekané servery a to dosti hodně ale to je po tom sloučení co jste udělaly opravdu skvělý.

    Všechno čistím denně všechny prohlížeče a stejně to nepomáhá :(
    Ještě že akce pomalu a jistě končí ale stejně nad tím nic nebude protože opět zase nebudu hrát několik měsíců pokud se to neopraví tyto chyby :)

    děkují za pochopení :)

    PS: kdo má stejný problém tak prosím o podporu pod příspěvek že dáte komentáře.
     
  2. Podobný problém mám i já.
    Mě se sekne lod, a nejde s ní hýbat nikde..
    Je to celé zabugované kompletně.
    Někdo píše, že někomu hra šlape na 100 %.. to nevím jak..
    Ale já to mám zabugované.
    Změnu pozoruji od slavné neděle, kdy byl zabugovaný vortex..
    Takže berme s dneškem přes týden cca.
    Nevím co s tím... bud se buglo něco nebo nevím...

    PS: tak mi laskavě odbagujte lod..to se nedá ... lod se zasekne.. a dostanu dmg 100 tissíc.. při štítech 1,5 mega je hned dole. Než se to odbaguje jsem na základně.. A tak dokolo..
    V zetě to jede...a to je vše na normálních mapách se to seká taky..sbírání boxů neplynulé..zasekené..a to jen sbírám s pohony..
    Nevím dát si tam výbavení tak se nepohnu.
    Hráči mě sundávají jak malinu, s lodí nejde hýbat..
    Jaktože slušný hráč nepoužvívám nic.. takže nechápu některé jak naklikají s otočky apod... když je to zalagované.

    Nechápu akce týden double brány, ted 14 dnů vortex když je to fakt zalagované při všech svatých přisáhám je se to laguje jak víla...
     
    Naposledy upraveno: 29/10/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Perňa

    Perňa User

    Pokud myslíš LAG který se stane když přepínáš ze záložky kde máš hangár do záložky, kde máš hru tak pouze stačí když si záložku s hrou dáš do samostatného okna a nemít to jako 2 záložky vedle sebe a tím ten problém vyřešíš.

    Ačkoliv tobě to může být jedno, ty přece stejně nebudeš několik měsíců hrát :D:D
     
  4. No dobré hrát nehrát ...ok..

    ale ostatní těm se laguje jak víla.. Je to tak... klineš na mapu někde a lod se zasekne... stalo se mi to několikrát..
    To samé se děje klikneš na ukol... a lod se sekne..
    Kliknu na kamiku peta..a to samé lag...

    V zetě to šlape.. kde je chyba že jsem ve vortexu mám lagy hned.. v zetě bez lagů..

    Na původním serveru CZ2 bez lagů.. tak lagy všude... to nevím co s tím..

    Kopat kabel do neměcka nechci.. abych se připojil na ten server.. pak by se to nelagovalo..

    vůbec to není stabilní :eek::eek::eek:... možná to běží plynule je vyvoleným :eek::eek::eek: nebo těm kteří bydlí u hranic.. není možné :eek::eek::eek:

    NEMÁM ŽÁDNÉ DVĚ ZÁLOŽKY... NIC Z TOHO... to je trochu z cesty tvůj komentář...
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    FAQ - Co dělat když mi nejde hra?
    Jen se zeptám, jaký používáš prohlížeč? Nezkoušel jsi třeba jiný prohlížeč a hrát jenom na něm? Taky záleží, jaký máš PC nebo ntb a co všechno máš na nich spuštěno. Bez informací se nedá poradit. A hlavně záleží na netu, pokud je rychlý a stabilní?
    píšeš toto :
    Jaké další věci máš na mysli?
     
    Naposledy upraveno: 30/10/18
    =Marvin= tohle ocenil(a).
  6. Perňa

    Perňa User

    Myslím si, že můj komentář není vůbec z cesty tento problém už řešilo hodně hráčů a drtivě většině pomohl.

    Já hraji na serveru kde žádné spojování neprobíhalo a hra špale dobře, ovšem nemohu tvrdit, že to jinde tak není.

    Vortex a zeta jsou odlišné brány. jak v počtu NPC, tak graficky, rozdíl zde může být.

    S tím, že jsou momentálně lagy neuděláš nic, když si tady budete stěžovat, že už končíte s hrou nebo ať to okamžitě opraví nepomůže to naprosto ničemu. Pravděpodobně někde při spojování serverů nastalo něco s čím nepočítali nebo s čím si neví rady.

    Jestli máš problém s připojením a podobně budeš prostě muset čekat, jakékoliv stěžování si furt dokola nepomůže ničemu, vývojáři o tom ví.

    Jestli máš problém, že ti kolísají FPS a seká se to z tohoho hlediska, tak tím možná pomůžeš pokud si pořídíš nové PC za nemalé peníze, eliminuješ vše co snižuje v této hře FPS a možná si i na těch 45-60 FPS stabilně zahraješ po většinu času. A k tomu ještě musíš hlídat herní pamět která se zvyšuje čím déle jsi online a dalších x faktorů.

    Co já doporučuji na plynulejší hru je nepouživat chrome, ale spíš firefox. Relogovat se vždy pokud je herní pamět větší než 600Mb. Pravidelně čistit prohlížeče v Ccleaneru a podobně.

    Nezapomeň, ale, že tím, že ta hra běží v prohlížeči, má prostě omezené možnosti a čím víc se do ní přídává, tím horší a horší to bude a máme hromadu kosmetický designů, které to jenom zhorší.

    Myslím se, že s příchodem samostatného klienta by tohle mohlo být vyřešeno, protože hra už se nebude muset přizpůsobovat prohlížeči, který jak opakuji, má velice nízké možnosti na grafiku a plynulý chod hry.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  7. ZOHAN můžu se zeptat to se jako navýšili parametry hry ?

    že je to náročné už jak wowko ??

    já i kolega a další hráčí mají ten samý problém.. a je zaseknuá lod na mapě..

    Ty rady jsou fajn, ale to mluvíme o stabilní hře...jako na CZ2...pak bych si řekl rady jsou ok. Děkuji..

    Ale jak řešit buglou lod na mapě ???

    ps. no ale mě to taky na CZ2 šlapalo, než připojili 4 servery..nejhůře to dopadlo s cz1. Od té doby jsou lagy extra.. CCA měsíc s mírními změnami...a laguje se to furt..

    A investovat 200 tisíc za komp..kvůli této hry to mi nestojí.. Chtěl bych aby hra běžela jak na CZ2..

    Tak pokud po spojení jsou nároky jak tanky, wowko..tak se nedivím za ty lagy.

    Protože třeba tanky bych nerozjel.. a nejsem milionář fakt:eek::eek::eek:
     
    Naposledy upraveno: 29/10/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Perňa

    Perňa User

    Hry, které jsi zde uvedl, rozjedu úplně v pohodě a jsou rozhodně stabilnější než DOčko.

    Proč ?

    PROTOŽE MAJÍ VLASTNÍHO KLIENTA. Kdybys tyto hry dal teď do prohlížeče, budeš mít 1 FPS a budeš rád.

    Je logické, že když spojíš 4 servery dohromady a ještě jsi to nikdy v životě nedělal, tak hra asi nepojede o 100% lépe, ale ponese to s sebou spoustu chyb a dolazování.

    A pokud píšeš, že se ti něco laguje nebo to není stabilní uveď vždy prosím jestli se jedná o problém s přípojením nebo problém s FPS.
     
  9. Nevím no, ta asi chybí vlastní klient, který má být 2020.. což už mě asi nebude zajímat..
    Nechápu ale jedno, jaktože hra stará N let, je najednou spojena..
    Spojení se plánuje dlouho že ...a co hru pohřbí... já nechápu co tam dělají na BP pak..
    Já nevím mělo to být naplánovená do detailu. Toto je odbytá práce...a jejich server nezvládá tuto hru..
    Což nechápu.. asi je to jak u PC her.. kde když nejsou investice...tak se na hra tzv. okrade ... no známá věc.

    Kapitola sama o sobě, že to lítá autíčkům a nakliváčům..a to je mimo už..

    Prostě to mají dát do kupy do stavu CZ2..

    a co měsíc to funguje takže to nefunguje.. no nevím za další měsíc ne budu fungovat zcela a částečně.. tak kde jsme...

    Dnem co dnem je to horší...

    PAMATUJI SI NA OKAMŽIK KDY K NÁM SPOJILI CZ1 PŘEDTÍM HRA BĚŽELA VCELKU PLYNULE... a najednou nějaký matěj spojil s CZ1 a od té doby je to zalogované na maximum..

    Nepomáhají restarty po ránu.. i kdyby to restartovali co 30 sekund.. tak se to seká stejně... protože nějaký matěj udělal fatální chybu..
    a místo na zelený kabel připojil červený ...

    nechápu to.. že po měsíci se zasekává lod na mapě..

    PS: navíc co dělat když nejde hra od kolegy ZOHANA je stará 5 let... a je vázaná na staré servery..

    Tudíž by se to mělo přepracovat... a napsat, že servery jsou zabugované a že nepomůže čistění PC..ale že chyba není u mě..
     
    Naposledy upraveno: 29/10/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Perňa

    Perňa User

    Hra se spojila, protože servery byly poloprázdné. PvP úkoly se někde skoro nedaly dělat, když jsi proletěl celé DO tak na každé mapě byli v průměru 3 lidi a to jsem fakt zažil. Hru většina lidí přestala hrát a na serverech jsou většinou jen hráči co tuto hru hráli nebo ji znají už z roku 2008-09

    Spojení serverů bylo i z velké části kvuli hráčům kteří to tak chtěli a i já jsem rád za to když proletím mapy a vidím plno hráčů jak to bývalo kdysi. To že to tu hru i negativně poznamenalo na hratelnosti je věc druhá a je to blbé, ale dalo se to čekat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    •ŞĦΘCK▪ napsal :
    Oni na BP po spojení investovali a mají tam nějaké nové servery?
    P.S. Já se snažím poradit autorovi tohoto tématu a ne brečet, že se mi lodička zasekává na mapě?

    hraji na GE1 i 2 a oproti minulému víkendu funguje hra jakž-takž(login a portování) skok do brány i ukončení brány.
    To, že se hra občas zasekne, to se stává a uvědomte si, že děti v čr mají volno.o_Oo_Oo_O
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN jo podzinmní prázdniny, tak tím to bude taky možná.. :eek::eek:.

    No to jedno, stejně to hraju pro radost :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Arya

    Arya User

    ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, dle tvého popisu to vypadá na zamrznutí herního okna. V takovém případě stačí okno minimalizovat a vrátit zpět do původního stavu.
    Co se týká problémů ohledně plynulosti hry, tyto jsou známy. Nejsi v tom sám. Budeme muset vydržet než to v BP pořeší.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Arya

    Arya User

    Neaktivní téma uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.