Marvin

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem =Marvin=, 18/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. =Marvin=

  =Marvin= Team Leader Team Darkorbit

  „Existuje teorie, která tvrdí, že kdyby jednou někdo přišel na to, k čemu vesmír je a proč tu je, vesmír by okamžitě zmizel a jeho místo by zaujalo něco ještě mnohem bizarnějšího a nevysvětlitelnějšího. Existuje jiná teorie, která tvrdí, že už se to stalo.“
  Zdravím všechny vesmírné rasy,
  moje jméno je Marvin, android zkostruovaný firmou Sirius Cybernetics Corporation. Po delší pauze, kdy náplní mojí existence bylo řízení armády krikkitských robotů a skládání příšerných Haiku, jsem se opět vyskytl v tomto časoprostoru, kde budu váš osobní rádce na denní problémy ve vesmíru DarkOrbit. Vyskytuji se s nekonečnou nepravděpodobností ve všech bodech vesmíru současně, potkáme se tedy jak na fóru, tak chatu, ale i jiných sociálních sítích DO. Nemám rád zlé chování a nečisté jednání, a to od kohokoliv. Cením si upřímnosti, pomoci druhým a dobrého jídla. Věřím že spolu budeme vycházet, se zlobivci bude scénář dovolené vypadat nějak takto (Podoba s reálnými uživateli je čistě náhodná):

  Těším se na naše další setkání, a pamatujte, kdykoliv budete mít nějaký problém, pravidlo číslo jedna zní, NEPROPADEJTE PANICE. Až poté může přijít panika. :D
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

 3. Warden

  Warden User

  Se nám tady postupně schází bývalí kolegové. ;) Tak tě také vítam zpět. :)
   
 4. svi1

  svi1 User

 5. =Marvin=

  =Marvin= Team Leader Team Darkorbit

  svi1 :D :D svatá pravda :D
   
 6. =Marvin=

  =Marvin= Team Leader Team Darkorbit

  Cruenta†Ultionem pozdravy opětuji a přidávám. Na tuto otázku ti odpovědět nedokáži, a i kdyby, určitě chápeš že tyto věci by měly zůstávat mezi podporou hry a vlastníkem účtu.
  .
  .
  .
  Ale ne, teď vážně, otázka kam zmizel generál, má stejnou odpověď jako otázka kam zmizel můj sýr. :D
   
 7. -baghira2-

  -baghira2- User

  Tvůj sýr, sem již našel. [​IMG] :D

  To mi připomnělo ezopovu bájku O HAVRANU, SÝRU A LIŠCE:

  „Havran, vzav sejr na vokně, letěl s ním na jeden vysoký strom."
  „Uhlédavši jej liška, zachtělo se jí toho sejra. I promluvila k němu lahodnými slovy, řkoucí: „O havrane, kdo jest tobě podobný? Neb žádný pták nemá takového peří, jako ty. A nevím, aby pěknější pták mohl nalezen býti, kdyby toliko k té kráse nějaký hlas měl; než tak mám za to, že máš hlas přiobhroublý." Havran se radoval z té marné chvály a chtěl se více zalíbiti a hlas svůj okázati, vztáhši krk, silně zkřikl. A jakž ústa odevřel, hned mu sejr vypadl. Ten pochytivši chytrá a lstivá liška, rychle jej pohltila. Teprve havran přestal, porozuměv tomu, že slova té lišky líbezná s lstí a nevěrou byla smíšená.”
   
  Naposledy upraveno: 30/3/18
 8. Název v origináleWho Moved My Cheese?
  Druh sortimentuKniha
  AutorSpencer Johnson M.D.
  Kam zmizel můj Sýr? je podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a poučný příběh o dvou myškách a dvou lidičkách žijících v Bludišti, kde hledají Sýr. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme - organizace, pro kterou pracujeme, rodina nebo společnost, ve které žijeme. Myšky i lidičkové čelí v příběhu náhlé změně. Jeden z lidičků, který se nakonec vyrovná se změnou úspěšně, napíše na zeď bludiště, co se naučil. Až uvidíte nápisy na zdi, naučíte se přistupovat ke změnám novým způsobem, jenž zmírní stres ve vašem životě.
  Příběh je určený pro všechny věkové skupiny. Můžete jej přečíst za hodinu, ale jeho hluboká moudrost vám zůstane na celý život.

  Odpověď na otázku je skryta v anotaci knihy? Nebo je to něco ze Stopařova průvodce po galaxii, něco co si nepamatuji?
  [​IMG]

  Zlobivý generál podvodník je zpět. Bože, kam to spěje.
   
  Naposledy upraveno: 10/4/18
 9. ZOHAN

  ZOHAN User

  Marvine? A ostatní příspěvky v sekci vtipy jsou jako v pořádku? A to , že tu jsou vtipy o nabízení sexu, teplouších je v pořádku?
  Jsem si myslel, že pravidla platí pro všechny stejně, ale já jsem přehnaně dětinský a ostatní jsou přehnaně dospělí a nevidí to?
  A děti sem vlastně nechodí.
   
 10. =Marvin=

  =Marvin= Team Leader Team Darkorbit

  ZOHAN a víš co, máš pravdu, souhlasím. Čím dál častěji si říkám že je velká chyba že jsme na fóru tak benevolentní a tolerantní v dobré víře že i hráči se budou chovat normálně a není potřeba plácat nikoho neustále přes prsty jako ve školce. Takže pokud je striktní dodržování pravidel fóra a trestů pro ty co je neustále narušují, to co hráči chtějí, za mně není problém, nám by to ve skutečnosti správu fóra jen ulehčilo. Místo neustálého vyplakávání "proč já tohle když on tamto", dostanou všichni stejně a bude to spravedlivé pro všechny, no ne? Fórum není chat, tu nic neuteče. Poprvé pokud je nováček na fóru tak varování, za další provinění už body, za OT body, za útočné, vulgární a urážlivé příspěvky body, a až budeš mít nasbíraných bodů jak Jarda Jágr za celou kariéru, tak už se na fórum nedostaneš. :rolleyes:

  Já osobně tu nejsem proto abych dělal hráčům soudce, pokud mají dva lidi problém, ať si vyříkají mezi sebou, dají si pro mně za mně na pískovišti lopatkou a kyblíčkem po papuli, ale netahají do toho další lidi a nevytváří drama. Tohle vždycky pro mně bylo a bude nevyzrálé regresivní chování hodné dítěte a nemá smysl s takovým jedincem, či skupinou jedinců vést diskuzi. Každý moderátor fóra je tu především pro pomoc hráčům, pokud mají problém nebo otázku ke hře, to že musíme dohlížet i na to aby ho jistí uživatelé nepřeměnili v opičinec je už přidaná nutnost navíc, která nebaví nikoho. No i přesto jsme to ani s těmi největšími hříšníky doteď nevzdali, i když se o to hodně snaží. ;)
   
 11. ZOHAN

  ZOHAN User

  Napsal jsi to velice hezky a pěkně. Jen jsi mi neodpověděl na ten vtip o teplouších?
  Jaký máš na to názor ty?
   
 12. Korben

  Korben User

  ZOHAN Ty potrebuješ stále do niečoho rýpať, keď tu nieje Baghira, tak ty a to len preto, že sa ti tam zmazali príspevky, ktoré s vtipom nemajú nič spoločné. Ty si to možno neuvedomuješ, ale zmenil si sa na strašného vyrývača a provokatéra. Všimol si si, že medzi tebou a Baghirom už nieje rozdiel? Teraz si už môžete kľudne podať ruky.
   
 13. ZOHAN

  ZOHAN User

  Raději budu ''vyrývač'' nežli ignorant a přisluhovač.
  P.S. Kroky BP v poslední době jsou velmi úsměvné? Nemyslíš?
  Mohu se zde chovat i normálně, ale za více než týden nedostat od BP kloudnou odpověď k probíhající a zároveň končící akci je taky hodně úsměvné a pevně věřím, že po skončení akce už se to ani nedozvíme a i kdybych se v tom zase rýpal, tak jediná odpověď bude zcela jasná - interní záležitost BP ? Nebo se mýlím ?
   
 14. [flav]

  [flav] User

  ZOHAN prepac ze znovu reagujem na teba ale do istej mieri mas krutu pravdu co je velmi zle.BP to ma predca na H... co si myslia hraci a idu dalej vo svojej politike .Dajte eura a mi sklopime oci a teras ma ukamenujte .HaHA a dneska som viriesil najveci problem tejto hry :):):).=Marvin=inac ti prajem vela optimizmu
   
 15. Korben

  Korben User

  ZOHAN, Ignorant a prisluhovač? :D Tak to si strelil poriadne vedľa. Ak by sme boli ignoranti, tak by sme ignorovali úplne všetko a ak by sme boli prisluhovači, tak by sme asi konanie BP neúprosne obhajovali.
  Ani jeden z moderátorov nesúhlasí s konaním BP, v otázke riešenia podporných programov a tak isto padali otázky ohľadom odbanovania na discorde. Jednoducho BP si do toho nedá kecať a sami si rozhodujú, aký postup zvolia. Ani ja a ani ty s tým nič neurobíme. Tak že ak nás chceš osočovať z prisluhovania, tak by som rád vedel, v čom prisluhujeme.
  A ignoranti? Ak by sme boli ignoranti, tak ti ani neodpoviem a ani nič neriešime a všetko by sme ignorovali, potom by sme boli ignoranti. No v tvojom prípade sa jedná len o vyrývanie a rýpanie. Presne ako tie staré baby na trhu, ktoré vedia len ohovárať a rýpať. To je tak všetko čo dokážeš. Svoje nervy si vylievaš na nás a to spôsobom zbytočného vyrývania. Reálne uvažovanie a zdraví rozom ti nič nehovorí.
  Ak by si uvažoval zdravím a čistým rozumom, tak by si chápal, že mi ti tu môžeme maximálne tak sprostredkovať vyjadrenie od BP a im predložiť nespokojnosť hráčov, avšak nezodpovedáme za to, ako sa k tej problematike BP postaví.
  Tak že skús, ak to dokážeš, uvažovať čistým rozumom a nie tým že tu predvádzaš obyčajné rýpanie, ktoré je na míle vzdialené od konania inteligentného tvora.
   
 16. Vasil35

  Vasil35 User


  tys psal na BP? jim přímo a nebo jen na Podporu?
  Pokud na podporu tak ta ti nepomůže, jediné co může že prověří že tvá stížnost se prověří a na to ti také odpoví. Ale podpora na žádném servru nemá dostatečný vliv na konání BP.
  jak psal Korben že i moderátoři nesouhlasí s jednáním BP tak mu musím dát za pravdu, Poslední dobou moderátoři na chatech projevují neskonalou trpělivost s lidmi co neustále na ně útočí kvůli BP ikdyž by je mohli zabanovat, dá se říci že fungují jako hromosvod a že na ně padají od hráčů někdy i opravdu ošklivé urážky.
  Zohan, myslíš si že ty bys tu práci pro komunitu dělal lépe?
  Že bys to vypětí za 000 odměnu dělal tak jako ji dělají oni?
  Tak se do teamu přihlaš. Pak zjistíš že budeš jen oním štítem který odnese vše špatné od hráčů, na který si každý vyleje vztek a přitom nebudeš mít ani malou šanci u BP něco změnit.
  Je s podivem co ted řeknu ale stalo se to.
  Poslední dobou se baghira2 chová lépe než ty, s léty co máš nahrané bys měl vědět že tenhle team nic proti BP nesvedea že jen se snaží pomoci.
  Ale ty se ted chováš jak malé dítě. Zamysli se nad sebou.
   
 17. ZOHAN

  ZOHAN User

  Korbene? Proč si vysvětluješ to, co jsem zde napsal, tak vztahovačně ?
  Já to psal na sebe, že nehodlám ignorovat neférovost BP vůči hráčům. A že pokládám otázky a vy neumíte na ně odpovědět je vyrývanie hej? Já jsem platící zákazník a vy jste zástupci firmy, kteří se mají o nás jako hráče starat? Nebo se mýlím?
  Týden nikdo nezodpoví jednoduchý dotaz, tak se nedivte, že lidé potom reagují podrážděně.
  Ty jsi lékař nebo si myslíš, že můžeš z tvé pozice síly zde hodnotit inteligenci člověka a nestydatě ho urážet, když moc dobře víš, že si na tebe a tvé chování nemám kde stěžovat?
  A ještě něco k vašemu přístupu ve vlákně k akci bitva o vliv? Proč toto vlákno admini skoro týden ignorovali a na některé dotazy do teď se ani nesnažili odpovědět? Kouknou, smažou, neřeší? Nebo se zase mýlím.

  Vasile? Jsi trochu asi mimo, nebo jsi taky podepsal slib mlčenlivosti?
  V životě bych nepracoval pro společnost, která nutí své zástupce lhát. Admini a moderátoři nemají 000 odměnu.
  Nebo jak si mám vysvětlit to ''000'' ?
  A nepřirovnávej někoho k někomu, koho v mládí šikanovaly děvčata a kdo se v pozdějším věku pokoušel z nervového zhroucení dostat léky nebo to řešit nějak jinak a ne zrovna kóšer způsobem?
   
 18. Vasil35

  Vasil35 User

  Zohan, 300.k uri? brána? a pár hloupostí? tomu říkáš odměna? za volný čas který dávají k dispozici hře na které jim záleží?
  Splečnost je nenutí lhát, jen jim nepovolila říct pravdu takže to raději obejdou a nebo mlčí. Ale admii a modi tady nejsou od toho aby nám hráčů o své vůli vše říkali, jsou tu jako tlumočníci toho co BP rozhodne. a bohužel jsou i 1 n ráně a místo BP si to vyžírají.
  To co oni maj za odměnu za minimálně 60 hodn měsíčně je výsměch to mám za den na mapě a většinou i víc.
  Vztup do teamu a zkus něco změnit, ale Ty lidi napadáš zbytečně.
  To jak řešíš podvod v bitvě o vliv jsme tady zažili i loni a šlo o hráče BigBadBoy z cz2 byl následně zabanován ale body mů zůstali, jde oto že než BP něco rozhodne je pozdě. Ale opět se musím opakovat, Tenhle team nemá v silách něco změnit i přez veškerou snahu.
  Chyba je v tom že BP těmhle teamům nedá potřebné pravomoce a hlavně v nás hráčích, takové lidi by sme měli vyhnat z komunity, ustavičně je střílet a třeba je nebrat do bran, Bohužel je dost takovích kteří podvodníkům poklepou na rameno jak je dobrej a to jim jen zvedá ego a potvrzuje to že jakýkoliv team je na ně krátkej.
  Napiš přímo na BP možná to odpoví , a nebo tě budou ignorovat jako už několik znás co tak učinily.
  Ale nevylejvej si své rozhořčení na lidi kteří za to nemohou
   
 19. Korben

  Korben User

  Nie som vzťahovačný. Obhajujem prácu moderátorov v prípade, ak sa do nich niekto neprávom naváža.

  Vo vete "Raději budu ''vyrývač'' nežli ignorant a přisluhovač." nevidím nič čo by nasvedčovalo tomu, že si to písal na seba.

  Položenie rozumnej otázky a rýpanie, sú dve rozdielne veci. Rýpanie je to, keď neustále sa hádaš s Baghirom, prípadne sú tvoje príspevky mimo témy zmazané a ty tu okamžite začneš robiť bordel a začneš poukazovať na úplné nezmysli.
  Pokiaľ položíš otázku a my máme na ňu odpoveď, tak odpoveď dostaneš, pokiaľ odpoveď nemáme, tak si ju nebudeme cucať z prsta.

  Mna a ani nikoho z nás nezaujíma, či si platiaci, alebo neplatiaci zákazník. My tvoje platby nevidíme. Pre nás sú všetci rovnaký. Tak ako si hráč ty, sme hráči aj my a tak isto sa v hre potýkame s rovnakými problémami, ako všetci hráči. My ti maximálne tak môžeme sprostredkovať to, čo nám z BP predložia a pomôcť môžeme len v tom, čo je v našich možnostiach.

  Buď odpoveď nemáme, alebo si ani nevšimneme, že si niečo písal. Po pravde, osobne moc na tvoje príspevky ani nepozerám a za to si môžeš sám. Prvé čo ma napadne, keď zbadám že si niekde písal, je že buď rýpeš, alebo reaguješ na Baghiru. Ver tomu, že každého jedného z nás, prestalo baviť riešiť vaše hádky.

  Na zhodnotenie chovania jedinca, netreba lekárske vzdelanie, úplne stačí len úsudok. Ak sa chceš na mňa sťažovať, tak kľudne môžeš podať na mňa sťažnosť na podporu a aj priamo na BP. Ver tomu že žiadnym spôsobom nebudem ovplyvňovať rozhodnutie o mojom prípadnom potrestaní. Vždy sa riadim vlastným úsudkom a za svoje konanie si beriem zodpovednosť plne na seba. Píšem len to, čo vyžaruje z tvojho prístupu. Nič viac, nič menej.
  Ak by som to bral s pozície sily, tak by som ti ani neodpovedal, tvoj príspevok by som zmazal a dal by som ti ban na fórum, pre napádanie týmu. To by bolo konanie s pozície sily.

  23.7. Si položil otázku príspevok #372. Punisher ti odpovedal v ten deň v príspevku #373. Potom si položil otázku 26.7 #388 , odpoveď si nedostal, tak je zjavné, že odpoveď nemáme. 30.7 opäť rovnaká otázka , kde ti následne Arya odpovedala, že k tomu informáciu nemáme.
  31.7 rovnaká otázka na ktorú ti odpovedal Marvin.
  Tak že si dostal odpoveď a informácie ktoré nemáme, si z prsta cucať nevieme. Okrem toho prebieha spájanie serverov, tak že to je nateraz priorita. Určite sa niekto zaoberá otázkami ktoré posielame, avšak odpoveď dostaneme pravdepodobne kompletnej mesačnej správe. No k danej otázke, sme doteraz konkrétnu odpoveď neobdržali.

  Toto je špinavé obvinenie moderátorov z klamstva. Tak za prvé, nikto nás k ničomu nenúti a za druhé, nikto z nás nepotrebuje klamať. Hráčom sprostredkujeme to, čo dostaneme. A za tretie, nie sme z BP v pracovnom vzťahu.

  Odmenu osobne neberiem už dosť dlho, avšak aj tá odmena ktorú majú, nieje adekvátna k strávenému času. Za tie hodiny strávené tu, si v práci zarobím neporovnateľne viac. Pokiaľ by sme mali robiť podľa odmeny, tak by stačilo, ak by sme sa sem pozreli tak 3x za mesiac, niečo napísali a premazali OT.

  Nie každý dostal do vienka sladký život. To že týmto spôsobom nikoho napádaš, poukazuje len na aroganciu. Myslíš, že by si v jeho situácií obstál lepšie? V reále môže byť 100x lepší človek, ako ty. ;)
   

Sdílet tuto stránku