Marvin

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem =Marvin=, 18/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

ZOHAN User

Marvine? Byl jsem požádán mou dcerou o vznesení dotazu? Jak se pozná nějaký multiúčet a proč má ban na forum?

EDIT : Dcera děkuje za žádnou odpověď. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Naposledy upraveno: 12/11/18
  2. Marvin BA, tož Pán Bůh s námi...

3. Arya

Arya User

-baghira2-, jéjdanánku, co to vyvadíš? :) Ty nám tady ze 4 slov uděláš 8 odstavců mimo téma. To si kolega nezaslouží. ;) A forum to zbytečně zahlcuje. Pokud chceš kolegovi něco sdělit, tak samozřejmě zde je pro to místo, ale pamatuj, že forum se týká hry DarkOrbit, tak na to prosím mysli.

4. -baghira2-

-baghira2- User

Arya tak, to skrátim.
    - Gratulujem Marvinovi k BA.

Teda BohAdmin: "Pán Bůh s námi..."
    A my ostatní, teda hráči: "I s duchem Tvým!" :D

P.S.: Kompliment jako v kostele: "Má úcta." :rolleyes:

Naposledy upraveno: 13/11/18
  5. =Marvin=

=Marvin= Team Leader Team Darkorbit

Ámen. :D

6. ZOHAN

ZOHAN User

Marvine? V tématu : Seprom vám hráč (autor tématu) psal, že na tom účtu nelétá a pouze posílal několik let seprom do laserů a ty tvrdíš, že mu seprom BP odstranil, protože ho získal zneužitím bugu? Tuto informaci máte ověřenou, nebo jak to má tento hráč chápat.
    Asi jsi evidentně pozorně nečetl jeho druhý příspěvek?
    P.S. A upřímně, místo aby jsi vlákno pročistil od zbytečného spamu dvou nejmenovaných hráčů, tak napíšeš, že diskuse se zvrhává a vlákno prostě uzavřeš? Chápu, je to nejjednodušší řešení a hotovo - šichta. omg lol :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

7. =Marvin=

ZOHAN kopej jak chceš, pořád ale meleš o problému který se tě netýká, a řešit ho proto s tebou nikdo nebude. Zavření tématu neznamená že se s tím máš přesunout jinam na fórum. Více s tebou nehodlám diskutovat.

8. ZOHAN

ZOHAN User

Vidím, že pravda bolí a s určitými lidmi nemá smysl komunikovat.

9. =Marvin=

ZOHAN já jsem vždy otevřený k slušným a rozumným hráčům, ale máš pravdu, jsem jen obyčejný jeden lid a mám chyby, jedna z nich je neochota bavit se s lidmi co mně už několikrát přesvědčili že s nimi není komunikace na úrovni možná. Pokud budeš mít problém ve hře, rád ti poradím když to bude v mých silách, ale žádné drama mně nezajímá.

10. =Marvin=

Ahoj,
    i když jsou témy moderátorů povětšinou zapadané prachem, na účely příspěvků podobných tomuto vždycky poslouží dobře.

Za poslední nejméně měsíc a půl jsem byl převážně neaktivní díky široké škále důvodů, jak z reálného, tak virtuálního světa. Rozloučení jsem původně psát nechtěl, na proslovy nikdy nebyl, a na pořád se taky ještě s nikým nerozloučil. Tak bych místo toho chtěl pogratulovat všem hráčům, co u této hry stále pevně drží, a poděkovat a vyjádřit obdiv pár vybraným lidem, kteří také pořád makají a udržují komunitu jakžtakž nad vodou. :)

Více už nemám nic na srdci, nezbývá než popřát hodně zdaru ve všem pozitivním co v životě děláte, a třeba se ještě někdy potkáme na konci vesmíru.

11. =Marvin=, na konci vesmíru se určitě potkáme, vždyť stačí zvednout palec. Děkuji ti za práci pro komunitu. A nezapomeň si ručník :D.

12. -baghira2-

-baghira2- User

Také Ti přeju vše nejlepší do reálneho života. Ať se Ti daří ve všem, čeho se chopíš.
    Přeju také: příjemné prožití těchto letních měsíců. Nezabudni se někdy zastavit. ;)

13. ZOHAN

ZOHAN User

Marvine? Kdyby jsi alespoň trochu konkretizoval ty virtuální důvody, tak bych ti i něco napsal.
    Takto mohu pouze konstatovat, že další hráč to zabalil a neumí to dotáhnout až do konce.
    Začínám věřit, že karma je zdarma, ale pokud je v tom něco jako problém v reálném životě, tak mě neber vážně a užívej života naplno, jsme tu na zemi pouze na chvilku. BP za ty nervy opravdu nestojí a jejich přístup k celé komunitě je opravdu zarážející.:p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

14. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► důležitější než ručník je gumová kačenka, s tou není člověk nikdy sám. Hlavně aby byla žlutá.

ZOHAN představivosti se přece meze nekladou. :p Z toho co poslední dobou od některých modů zaznívalo, hádám že spolupráce s BP je jako bušit pěstí do skály a doufat že povolí. :D Není divu že to občas přestane bavit. Ale třeba se pletu, co může pouhý bývalý hráč vědět. :confused:

15. svi1

svi1 User

16. siux

siux User

Marvin,
    rád bych Ti popřál hodně štěstí ve tvém reálném životě. Hlavně se drž svých cilů, u kterých nikdy nepolev, ale na to jsi dostatešně chytrý a myslím si, že už víš, co chceš :))

Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Siux.

17.  
  18. Minerva

Minerva Board Administrator Team Darkorbit

19. svi1

svi1 User

Sdílet tuto stránku