Marvin

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem =Marvin=, 18/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

ZOHAN User

Marvine? Uzavřít téma v sekci chat a neodpovědět na mnou položené dotazy s tím, že jsem odpověď dostal a ban dostal oprávněně i se zdůvodněním(pouhým okopírovaním pravidel?) je podle mne chování odlišné od etikety fora i běžného jednání s hráči.
    Proto se zeptám tady a veřejně?
    Když moderátor jiného národa i státu použije v chatu slovo, jehož významu já zcela nerozumím a ani google vyhledavač i překladač toto slovo nenalezne a já tedy podle svého nejlepšího svědomí a výchovy se moderátora zeptám na vysvětlení tohoto slova a vy to vyhodnotíte jako provokaci a neuposlechnutí příkazu moderátora a oceníte to banem na 12 hodin a na druhou stranu za sprosté a hrubé výrazy na chatu dáváte bany dlouhé 10 minut?
    Bojím se už i psát tady, protože mnou každá věta zde napsaná je plná ironie a je jen vždy čistá provokace bez odezvy adminů?

2. =Marvin=

=Marvin= Team Leader Team Darkorbit

Odpoved ohledne chatu jsi dostal od moderatora zodpovedneho za chat a prislusnou sekci. Moji odpoved tam jiz mas, pro pripad opakovane potreby se na ni prosim znovu podivej a rid se doporucenim v pripade nesouhlasu se stanovenym postupem nebo jednani moderatora obratit se na podporu hry. Forum neni vyssi instance na tyto stiznosti. Jelikoz toto je jiz druhe upozorneni na foru ohledne stejne veci, chci na zaver znovu pozadat o respektovani doporuceni, nakolik napotreti to bude brano stejne jako na chatu. Dekuji za pochopeni.

3. ZOHAN

ZOHAN User

Dobjej. Mohu se zeptat, proč nebyl prověřen nebo nahlášen problém, který tam hráč řešil?
    konkrétně v tomto ve zcela pro mě nepochopitelně uzavřeném tématu?
    množství ABR v hangáru a v herním okně v okně upgrade?

Máte zde pravidla fora, tam je napsáno, že nesmí hráč přispívat sem z multiúčtů, tak jsem se zeptal jako Zohan na problém ve hře a tento bug či chybu nemáte potřebu ani prostudovat nebo snad alespoň prověřit a odbydete mě suchým konstatováním, že nemáme nic oficiálního ?
    Díval jste se alespoň na ty odkazy a ty screeny? Mám nový účet, kde mám zabugované ABR, dokážete mi s tímto problémem nějak poradit, protože se zde na foru nevyznám a netuším, jak to tady podle vašich pravidel funguje?
    Už jsem i snad pochopil, že se tady ani raději nemohu na nic ptát, protože mi za to hrozí ban?
    Potom netuším, na co toto forum pro tuto hru slouží.
    Můžete mi prosím poradit, jak mám v tomto okamžiku postupovat, aby se vůbec někdo mým problémem vůbec zaobíral a já neporušoval vaše pravidla, kteří jiní uživatelé tohoto fora běžně porušují a vy to asi nevidíte , ale to je asi na delší debatu.
    děkuji

4. =Marvin=

To už musí být vážně špatný, když se sám označuješ ve třetí osobě. :rolleyes:

Ty máš přístup k otevřeným hlášením problémů a chyb ve hře? Do teď jsem si toho nebyl vědom.

Limit ABR je stanovený na 3000, informace je uvedena ve FAQ FAQ: Demontáž. Nehledě na to že se jedná o informaci kterou lze na fóru dohledat, v založeném tématu se má řešit jedna věc a ne 3 další o kterých na fóru píšeš jinde. Pak se nediv, že nedostaneš odpověď nikde.

5. {RavenDugga}

{RavenDugga} Guest

6. =Marvin=

To jsi uhodla, nechce. :) Šancí bylo dost, teď už není žádná. Čím dříve to pochopíš, tím lépe pro tebe.

7. ZOHAN

ZOHAN User

Zdravím a pozdravuji. Chci se zeptat, proč mi nějaký admin odstranil mé příspěvky z tohoto vlákna :
    Diskuze: Denní přihlašovací Bonus

Děkuji za brzké vysvětlení. Absolutně nechápu, proč nemohu diskutovat v diskusi a přispět tam svým screenem?

8. =Marvin=

Ahoj,

díky že jsi napsal do mého tématu, i když to budí obavu že mě z toho snad podezíráš osobně. :rolleyes: Příspěvek jsem ti nesmazal já, dokud jsem téma neotevřel a nezalistoval zpět ani nevím že tam nějaký byl. Snad pochopíš že ti neřeknu kdo jej smazal, nakolik je to i na uvážení daného kolegy zda tam patřil a já to budu respektovat. Pokud ti tu bude chtít odůvodnit proč, je více než vítaný to zde udělat. Můj obecný názor je, že postování screenu kalendáře na současný měsíc je vcelku zbytečné, všichni ho při logování vidíme. Jediné na co to může okrajově užitečné je pokud se nemůžu nebo nechci přihlásit do hry, ale stejně se chci podívat co můžu mít, tak se můžu podívat v tomto tématu, dejme tomu. Z tohoto jediného důvodu mi osobně nevadí pokud tam jednou za měsíc ten screen bude, ale když už jsme na CZ/SK fóru tak by mohl být v češtině. Jestli ho tam hodíš ty nebo kdokoliv jiný, je mi už úplně jedno. Jen pokud tam bude víckrát, tak ostatní kromě prvního budeme mazat.

9. ZOHAN

ZOHAN User

Děkuji za vysvětlení. Zeptal jsem se Tebe, protože v době, kdy se to událo jsem Tvou osobu považoval za nejaktivnější na foru ;)a taky jsem si myslel, že mi na to i odpovíš a nakonec to vyšlo.

10. -baghira2-

-baghira2- User

=Marvin= Gratulace k TL. Od dnes, již jenom s respektem.

Doufám, že budeš zrovna tak dobrý, jako býval kdysi na té funkci Korben.
    Přejí mnoho zdarů, trpělivosti a železných nervů s hráči co porušují pravidla.

Naposledy upraveno: 23/4/20
  11. ZOHAN

ZOHAN User

Ahoj Marvine. Koukám, že tady máš novou funkci. Doufám, že ses tady ve funkci už rozkoukal a že jsi připraven řešit problémy nás obyčejných hráčů?
    Mohl by jsi nám prosím nějakým způsobem zde prezentovat(nebo třeba někde jinde?)nějakou zpětnou vazbu od BP, nebo nějakou odpověď s nějakým konečným řešením po skončení neskutečně zmršené akce eternal gate?
    Na podpoře je celá řada uzavřených tiketů týkajících se nefunkčnosti bitevní permanentky, nefunkčnosti hry, nefunkčnosti a výpadky hry ve všech branách ve večerních hodinách včetně nepřipisování odměn po ukončení brány, nemožností proportovat, nalogovat a nekonečně se opakující nové spojení.
    Odpovědi z podpory byly v podstatě totožné, vydržte, jsou problémy, řeší se to, je to hlášeno....buďte trpěliví.
    Akce skončila, script někomu něco připsal a tím je tato akce ze strany BP již jako vyřešena, nebo jak tomu mám rozumět?
    Celou akci nám tady bylo psáno forum moderátory, že všechny týmy budou tlačit na BP a nikde zde nevidím žádnou odezvu či vyjádření z BP, když tak usilovně všichni společně tlačili?
    Budu Ti vděčný za jakoukoliv brzkou reakci?

12. =Marvin=

Ahoj Zohane, bohužel ani funkce TL mi nedává přímou telefonní linku do BP, abych se mohl developerů a hlavních komunitních manažerů DO zeptat osobně. :( Veškeré informace, které od BP dostáváme jsou globálního charakteru, tedy určené hráčům a moderátorům všech krajin, individuální odpovědi nedostáváme, i když naše hlášení a urgence jsou o individuálních případech. Vše co jsi zmínil, už bylo BP nahlášeno a předáno, i to že některá připsání stále neproběhla, vše je stále otevřené. Ale pokud nemám oficiální vyjádření, těžko ti mohu odpovědět. Podpora o tom co již bylo hlášeno a co ne má přehled také, takže v opakovaných tiketech hráčů vždy odpoví s informací, která odpovídá momentálnímu stavu. Pokud maximum, co může podpora odpovědět je, že problém je stále v otevřeném hlášení a čeká se na řešení, tak tuto informaci také takto poskytne.

13. ivin9

ivin9 User

mozete nieco porobit nieco s tymto ? 171518516 73hodin plukovnik tak snad dostane permu
    bugnuta cest neviem kde to tu mam hladat tak az si to vsimnete a poslete vyssej moci vdaka

14. -baghira2-

-baghira2- User

petrapán alias ZOHAN, Ty jsi =Marvin=? moderátor? admin? developer? akcionář BP?

=Marvin= OK, ty jsi tu šéf. Poslední dotaz na tebe. Jak konkrétně vypadá zpětná vazba od BP, když hráč řeší problém ve hře a všechny tikety jsou uzavřeny, aniž by se hráč prokazatelně dozvěděl informaci, jestli nějaký pověřený pracovník BP tuto skutečnost vůbec bere v potaz a jestli se bude nějaký problém někdy v budoucnu řešit? A to nehovořím o skutečnosti, že by snad BP hlášený bug či chybu i nějak opravil, napravil či dostatečně kompenzoval?
    Potom se nedivte, že jsou hráči nervózní, protože jsou natěšeni získat nějakým způsobem jakékoliv informace o svém problému ve hře
    a tyto informace jaksi stále scházejí?
    Chceš nějaký příklad? Ztráta progresu v úkolech, bugy v bráně Hades, nefunkční achiewement systém, UBA a refrakce? několik příkladů,
    co mě teď napadly?

Bylo nám řečeno opakovaně, že po spojování serverů se budou přednostně opravovat chyby a bugy ve hře a místo vývoje klienta se
    do hry pouze chrlí nevyzkoušené novinky a hra vypadá, jak vypadá.

P.S. A to, že ty vidíš mé příspěvky pouze jako kritiku, tak mi napiš konkrétní příklad něčeho, za co bych tě měl tady na foru opravdu
    a upřímně pochválit? Myslíš, že toho nejsem schopen, nebo jen nemám důvod to udělat? Přesvědčíš mě o opaku?

15. =Marvin=

Ahoj -baghira2-,

stejnou otázku dám i tobě, byli jste nespočetně krát požádáni aby jste na sebe nereagovali ve vláknech kde to tvoří OT. K tomu přidám i reakce na spam určité osoby, které příspěvky budou vymazány a reakce na ni akorát přidávají moderátorům, kteří vlákna čistí, práci navíc. Nehledě na to že tím dál krmíte trolla.

Konkrétní vazba od BP vypadá tak, že o určitém aktuálním problému dostaneme email určený globálně pro všechny týmy DO. Informace se následně dozvíte prostřednictvím oficiálního oznámení na fóru hry. Tak to bylo vždy, a bohužel zatím se na tom nic nezměnilo.

Tomuto se nikdo z moderátorů nediví, naopak by za víc informací pro hráče byli rádi.

Tyto případy chyb byly BP již nahlášeny do systému, kde sbírají chyby nahlášené od komunity. Děje se tak hlavně prostřednictvím podpory, ale danou chybu na základě hlášení opravit a informovat o opravě hráče je už na straně BP.

Nepamatuji si, že bych toto někdy napsal, ani že bychom od tebe vyžadovali něco chválit, v tom má každý hráč volnou ruku. Práce moderátora není závislá na pochvalách, ale o tom plnit co BP po stránce správy komunity vyžaduje.

16. -baghira2-

-baghira2- User

Děkuji za vysvětlení. Zeptal jsem se Tebe, protože v této době, Tvou osobu považuji za nejaktivnější na foru ;)
    a taky jsem si myslel, že mi na to i odpovíš a nakonec to vyšlo.

17. ZOHAN

ZOHAN User

-baghira2-, jsem si bláhově myslel, že jsi více kreativní chlapec a že máš na věci i svůj názor, ale použít můj příspěvek #49, trochu ho upravit a myslet si, že jsi odpověděl, ale neodpověděl jsi Marvinovi na položenou otázku v úvodu jeho příspěvku a tím jsi se snížil na úroveň mariky, která to také neumí.
    Takže jen krmíš trolla a honíš posty, aby jsi dosáhnul svého vysněného nejasného cíle.:rolleyes:
    Marve promiň, já musel. ;)

****Lachmed24**** tohle ocenil(a).
  18. -baghira2-

-baghira2- User

Neodpověděl sem: né proto že to neumím, ale proto, že je slušnosti za vyčerpávající odpovědě poděkovat.
    =Marvin= dal stejnou otázkou jak mě, tak i Tobě. Odpovědí je: aby sme na sebe nereagovali ve vláknech,
    kde to tvoří OT. Ale to Tebe stejně nedochází jako marice, protože tato věta mluví za vše: Promiň, já musel.

Né nemusel. Dle tohoto citátu: Keď spraví hlupák chybu, vysvetľuje, že to bola jeho povinnosť. /Shaw G.B./

Odpovědí na =Marvin= dotaz je: aby sme s tím přestali oba-dva. Nikoho na fóru nebaví číst, jak kŕmime trolla.
    Marve promiň, já musel. ;) Protože nemáme na sebe reagovat ve vláknech kde to tvoří OT. To je tá odpověď.

P. S.: Právě, že jsem kreativní. Použitím Tvého příspěvku #49 sem pro nás oba nastavil zrcadlo.
    Je jenom na tebe, či v této bizarní konverzaci, budeš pokračovat dál. Protože vše se odvíjí, jen od toho.
    - Jako budu, do budoucna na tebe reagovat a jako se vůči mě zachováš. Jaká je akce, taková je reakce.

Myslím, že jsem již na to, dostatečně odpověděl. Howgh. Buď v klidu ZOHAN, ať je již mír mezi náma.

Naposledy upraveno moderátorem: 20/7/20
    bhagira22 tohle ocenil(a).

Sdílet tuto stránku