matoucí informace od BP?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 2/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Vadí Vám chyby v bulletinu?

Anketa uzavřena 9/7/17.
  1. Ano

    41.2%
  2. Ne

    11.8%
  3. je mi to jedno, nečtu ho

    47.1%
  4. měli by to důsledně kontrolovat?

    23.5%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím a pozdravuji? Začíná mi už opravdu vadit, že máme stále nepřesné a matoucí informace v informačním bulletinu od BP? Pokaždé, když je nějaká akce na spec. bedny, tak je tam mylný popis včetně datumu? To to v BP nikdo nečte, než to dají do hry?
    Zase máme kalendář a v něm se píše toto?
    [​IMG]
    Vám to nevadí? Komunito? Co vy na to?
     
    ∞-Ămorîn©-∞ a *jakub1310* tohle ocenili.
  2. Tahle hra má daleko větší problémy, takže si myslím, že nad tímhle se ani nikdo nepozastaví :-D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Myslím, že většině hráčům vadí chyby přímo ve hře. Častá nefunkčnost věcí a hlavně nehratelnost hry. Až se opraví nefunkčnost -pokud vůbec někdy, tak možná pak přijdou na řadu tyhle drobný úpravy.

    A kde je vlastně v tomto bulletinu chyba?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zrejme zabudli aktualizovať nový slnečný kalendár od 1. júla do 24. júla. Myslím, že tam pracujú, tiež iba ľudia.
    Nič divného na tom, predsa nie je. Snažia sa fixovať, stabilizovať hru. Opravovať chyby a bugy. Robia čo môžu,
    i keď to nie je vždy, na 100%. Sú zďaleka oveľa väčšie chyby ako táto drobná chybička v bulletinu.
    Kód darku je veľmi zastaralý a to je dôvodom toho, prečo im to trvá tak veľmi pomaly.
    - S tým by sme si, už bohužiaľ, za poslednú dobu už mali zvyknúť /počítať/. ;)

    P.S.:
    BP se snaží věci napravit, i když dle názoru většiny pomalu. Ale ono to není kolo, takže to potrvá.
    Kdo se s tím nechce smířit, ať jde jinam, kde všechno jede bez problémů.
     
    Naposledy upraveno: 2/7/17
    PaRazZziTeK tohle ocenil(a).
  5. svi1

    svi1 User

    ZOHAN problém je v tom, že nevíš, zda tam je chyba nebo není. Máš někde oficiální obrázek všech předmětů? Já tedy viděl jen ten, co dával do puzzle Enriqe-XXX. I tam přece může být chyba. Dokud nebude 24-ho, tak to bude jen spekulace :) (předpokládám, že Ti šlo o tu LF4).
     
    Łïmïtlεşş tohle ocenil(a).
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ano jde o tu lf-4 ku. Mě se spíše jedná o přístup BP, že na věcech v bulletinu to začíná malými chybičkami v datumu a takové věci se dají snad lehce uhlídat a pak takto vypadá celá hra. A to baghiro, že BP sedí a opravuje chyby? Myslím si osobně, že momentálně mají zcela jiné priority a my budeme rádi, že si na Vánoce snad i zahrajeme na spojených serverech naši oblíbenou hru a snad i na herním klientu novém a vylepšeném? Do té doby jen asi budeme skřípat zuby a čekat na nové designy na lodě, peta a letouny....
     
    ∞-Ămorîn©-∞ tohle ocenil(a).
  7. Neustále se tu mluví o ukončení novinek-designy,lodě atd,aby se hra stabilizovala a dalo se konečně normálně lítat. Já začínám mít dojem, že se naopak vracíme o hodně zpět, lagy v branách i na mapě. A s tím čekáním máš pravdu,ZOHAN, snad na vánoce.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. červ7k

    červ7k User

    Zdravím piloti.Jsem u DO s přestávkami od začátku tj.od Vánoc 2006.Nepřesných a matoucích informací,které mne připravily o čas a jindy i o pár set korun,jsem zažil od BP již hezkou řádku.Proto doporučuji číst opravdu pečlivě a ověřovat.Někdy jsou ta slovní spojení opravdu matoucí, hlavně když se na něco těšíte a jdete do toho po hlavě,ať už to mám! Ono v této hře něčeho dosáhnete,chcete být Full dáte i nějaký peníz ani to neužijete a jedete znovu upgrade.
    Jinak jsem tu stále i po deseti letech a užívám si piloti.
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tahle informace je ještě mnohem matoucejší, než tá, pro kterú se zakládala táto téma.

    Proč z bulletinu od ranního restartu, dnes 3. července; z bulletinu zmizel event Vortex of Terror (Vír Hrůzy)?
    Ptám se? Pokud vím, event by měl končit až 5. července až o 23:59h. Nebo opět si dělají v BP co chtějí?

    Opravdu bych chtěl vědět, či ještě někomu, vůbec jede tento event?
    Protože podle toho co čtu, pak zrejmě, dnes byl ukončen zcela předčasně; než by měl.
    Neboť nic není horšího, nežli svévolnost zhora.

    EDIT: A já už myslel, že tento event již skončil. Dík za vysvětlenní a Omlouvám se.
     
    Naposledy upraveno: 3/7/17
  10. Borat

    Borat User

    -baghira2- no zabudli nato. Event mal skončiť, ale bolo to presunuté a pravdepodobne zabudli nastaviť bulletin.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.