Maximální Uridium z bonusového boxu.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☺☻☻Rafe_McCawley☻☻☺, 3/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,

    Mám velikánskou prosbu, ať počítám jak počítám nemohu se dopočítat dnes jsem se dozvěděl že se dá z bonusového boxu sebrat i přes 500Uridia. Chci se tedy zeptat kolik mi P.E.T. sebere uridia pokud budu vycházet z boxu 100Uridia.


    Balíček dvojnásobek (+100% obsah bonus boxů)
    12x protokol záchrany v P.E.T. (+36% obsah bonus boxů)
    PVP mapa (+50% uridia)
    Profil Pilota : Hvězdná ekonomie I (+?% uridia)
    Hvězdná ekonomie II (+?% uridia)
    Vlečný paprsek II (+?% obsah bonus boxů)

    O více bonusech které bych si mohl aktivovat nevím.

    Na internetu ani fóru jsem nic nenašel kolik se dá maximálně sebrat uridia

    Když počítám a násobím bonusy dostávám se na částku cca. 480Uridia... Ale slyšel jsem 512, 540 tak by mě zajímalo jaká je maximální částka restart profilu mě totiž stojí už 512.000 uridia. Ale restartuji ho pokud se dá najít nějáká velká částka najednou. :)

    Pokud to můžete nějak vypočítat nebo to víte tak prosím o odpověď pokud ne pochopím díky.

    S Pozdravem
    ☺☻☻Rafe_McCawley☻☻☺
     
  2. Je to 548 U ... z Ekonomie I + II (+12%), Vlečný paprsek II (+20%). Tohle je základ. Jinak můžeš sebrat třeba i ještě víc, když tvoje firma vyhraje při nějaký akci, tak občas je odměna +3% U ;)
     
  3. Korben

    Korben User

  4. Ano super děkuji moc Sandy_Rivers i tobě Korbene :) a otázka co sem asi nepatří kdy bude zprovozněn simulátor profilu pilota?
     
  5. Korben

    Korben User

    Odpoveď máš tam kde si sa pýtal.
    Sandy_Rivers Ďakujem za odpoveď.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.