Mega Happy Hour

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem malejdrobek, 13/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,mám dotaz ohledně Urka. Dnes bylo MHH 3x Urko,ale když jsem na nabídku klikl,tak se tam objevilo jen urko 2x. A po zakoupení mi bylo přičteno jen 2x Urko. Proč je to tedy Mega Happy Hour 3x Urka?
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    A proč jsi ho tedy kupoval, když ti tam skočil pouze dvojnásobek?
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Tady je problem v matematice.
    15000 x3 = 45000
     
  4. Omlouvám se,moje chyba. Chtěl jsem 30000 x3 urko. Nevšiml jsem si,že jsem klikl na 15000 urka. Až teď to vidím v bankingu. Ještě jednou omluva.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    malejdrobek Hovorime to stale dookola, nez kliknete na nieco v paymente, tak si najprv poriadne vsetko precitajte. Teraz si kupil iba mensie ucko, no nabuduce by to mohol byt zly balicek a spet to uz nezoberes.

    Mozem uzavriet ci mas este otazky?
     
  6. Selendix

    Selendix User

    chce to napřed pořádně číst a počítat:
    2 x 15 000 = 30 000
    2 x 30 000 = 60 000 - co tvrdíš, že jsi dostal
    3 x 15 000 = 45 000 - to co jsi skutečně dostal
    3 x 30 000 = 90 000 - to co jsi skutečně chtěl
     
  7. Je dnes MHH ? :D
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Ja¢k~Şvk.: Už jsem ji sice v pátek zaznamenal při některých akcích v nedávné minulosti, ale domnívám se, že dnes nebude. Je to ale jen můj subjektivní odhad. V neděli ale určitě bude.
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Tému považujem za zodpovedanú a vyriešenú
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.