Měsic bez hrani - Aegis

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj. Chtěl bych se zeptat jestli by mi nemohla byt vracena lod AEgis. Nehral jsem asi měsic, jen jsem se někdy přihlasil a asi když jsem před tydnem začal hrat zjistil jsem že nemam v hangaru lod Aegis, a když jsem se dival do logu v historii zjistil jsem že mi na učtě nekdo hral. Předem děkuji za odpověd
     
  2. Za svůj účet si zodpovídáš sám, pokud jsi někomu dal heslo, je to tvoje chyba. Admin by ti loď určitě neprodal.
     
  3. Aha, diky. jinak heslo jsem nikomu nedaval.
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Jasně známe.....já nikomu nedal ale někdo tam byl..záleží na tom kde se přihlašuješ...ale taky vyvstává otázka zda tam vubec někdo byl..byli i případy kdy si to hráči prodaly..
     
  5. Spartakus

    Spartakus User

    ono se stačí přihlásit někde na veřejném místě a potom se neodhlásit...
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -*PitrasCz*-Jak uz tu bylo napsano, za ucet si zodpovidas sam, a pokud dodrzujes bezpecnosti pravidla, nikdo se ti na ucet nedostane. Lod ti bohuzel vracena byt nemuze. Mas k tomu jeste nejake otazky?
     
  7. Aha. diky. Asi je to tim že jsem se přihlasil ve škole. Již nemam dalši otazky.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -*PitrasCz*- Na tohle je treba si davat pozor, a radeji se takto ve skole a jinych verejnych mistech vubec neprihlasovat.
    Povazuji za zodpovezene, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.