Mezigalaktické skoky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «Тђē•Çźēçђ•Łēĝēηđ», 13/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,

    chci se optat, zda má někdo taky problém s tím, že po skoku z mapy na mapu mu klient zamrzne a hráč na danou mapu neskočí, ale po přelogování už tam je.

    Stalo se mi to asi tak 5x v Epsilonce a dokonce jednou mně to portlo ale nezačlo to odpočítavat těch 15 sekund.

    EDIT: Sorry, za double post, ale jednou mi vyskočilo 502 Bad Gateway a já myslel,že vlákno nebylo založeno
     
    Naposledy upraveno: 13/8/16
  2. Malcolm

    Malcolm Guest

    Momentálne je v hre mnoho chýb a veľa hráčov hlási anomálie v hre.

    Opäť to majú nejaké pokazené :).

    Chyba je nahlásená a podobné chyby má veľa hráčov.
     
  3. Díky, jde mi o to jestli třeba nepročistit cookies a nebo je to chyba u BP :)
     
  4. 1980milan

    1980milan User

    pravdepodobne to bude chyba u BP nakoľko to hlási viac ľudí mne nejde ani do hry nalogovať a to mám rozrobené brány
     
  5. svi1

    svi1 User

    «Тђē•Çźēçђ•Łēĝēηđ» pročištěním a údržbou fakt nic nepokazíš. To klidně dělej :) Neříkám, že se tím Tvůj problém opraví. Jen že, pravidelná nebo alespoň občasná údržba, částečná údržba je lepší, než žádná.
     
  6. svi1 já nedávno ale údržbu dělal, proto bych se divil, že by bylo znovu potřeba údržbu udělat :)
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  7. take delam pravidelnou udrzbu kvuli kvalite a i lepe se hraje ted pozoruji ne na cz2 ale na globalni americe co mam druhej ucet ze pri skoku na jinou mapu me to odhlasi už to tu jednou bylo pak to dali do hromady a je to tu zas .nekdy neco opravi a zas se jim to pokazí jinde no maj to tezke no
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ono je fakt, že posledné dni všetky BP hry majú nejaké internetové problémy, predpokladám, že ide o dodávateľa a nie priamo BP alebo sa jedná o ďalší DDoS útok.

    Akonáhkle budeme vedieť viac dáme vám vedieť, ale ako iste vieme cez víkend sa pracovať nikomu nechce :p
     
  9. Mně spíš štve, že mi to spadne po skoku na jinou mapu (z 2-5 na 4-5) a než mi to znovu načte, tak jsem byl už zničen TOP2 uživatelem na serveru :/ , tady tenhle bug se dá strašně lehce využívat na sestřely bohužel :( a k tomu jsou i ty GG nebezpečné, takhle jsem v epsilonce 2 bouchl a tak radši před každým skokem jsem nabíjel kruh :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.